Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Ko ņemt vērā, iegādājoties vasaras riepas internetā?

Kad pienāk laiks domāt par auto riepu nomaiņu uz vasaras sezonai atbilstošām, viens no aktuālajiem jautājumiem ir – kur tās iegādāties? Riepas ir pieejamas dažādās tirdzniecības vietās gan klātienē, gan arī internetā. Ja arī Jūs vēlaties izmantot ērtības, ko sniedz riepu iegāde tiešsaistē, lasiet raksta turpinājumu un uzziniet, ko ņemt vērā, lai izdarītu labāko izvēli.

Tirdzniecības vieta

Neatkarīgi no tā vai vasaras riepas tiek plānots iegādāties klātienē, vai internetā, svarīgi izvēlēties uzticamu tirdzniecības vietu. Drošākā opcija ir riepu serviss, kur pieejams ne tikai plašs riepu klāsts, bet arī tiek gādāts par prasībām atbilstošu riepu uzglabāšanu. Un, protams, vajadzības gadījumā zinošie servisa speciālisti var palīdzēt izvēlēties labāko risinājumu.

Nereti riepu serviss tiešsaistē piedāvā arī riepu meklēšanas rīku, kas ļauj automašīnai vajadzīgās riepas atrast un izvēlēties daudz ātrāk un vienkāršāk.

Vasaras vai vissezonas riepas?

Jāizvērtē arī tas, kāda izvēle būtu piemērotāka – vissezonas vai vasaras riepas. Kaut gan ar vissezonas riepām ir atļauts pārvietoties visa gada garumā, ir jārēķinās ar to, ka to veiktspēja nav tik laba kā konkrētai sezonai paredzētām riepām.

Vissezonas riepas var kļūt par labu risinājumu tad, ja ar auto tiek braukts reti. Drošai un komfortablai braukšanai ikdienā piemērotākas tomēr ir vasaras riepas.

Riepu izmērs

Būtisks parametrs ir arī riepu izmērs. Tas jāizvēlas saskaņā ar auto ražotāja sniegtajām rekomendācijām. Ja nav pārliecības par to, kāda izmēra riepas nepieciešamas tieši Jūsu automašīnai, meklējiet informāciju auto īpašnieka rokasgrāmatā vai konsultējieties ar speciālistu.

MMK Riepu Serviss – labas riepas Jūsu auto

Ja vēlaties iegādāties labas vasaras riepas internetā, ieskatieties MMK Riepu Servisspiedāvājumā, kur atradīsiet plašu riepu klāstu visām prasībām. Riepu serviss darbojas jau kopš 2013. gada, piedāvājot kvalitatīvas riepas no atzītākajiem ražotājiem, kā arī tādus pakalpojumus kā riepu montāža, balansēšana un riepu glabāšana.

Ja ir aktuāla arī riepu montāža, piesakiet šo pakalpojumu tiešsaistē – ātri un vienkārši. Pieredzējušie MMK Riepu Serviss darbinieki sagatavos Jūsu auto drošiem braucieniem vasaras sezonā! Apskatiet plašo riepu klāstu un uzziniet vairāk par pakalpojumiem www.mmkserviss.lv.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.