Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Klintaines pagasta pakalpojumu centram būs savs vadītājs

Pļaviņu apvienības pārvaldē izveidota jauna štata vienība — Klintaines pagasta pakalpojumu centra vadītājs, kurš sāks darbu no nākamā gada. Līdz 17. decembrim pretendenti var pieteikties šim amatam.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pļaviņu apvienībā šobrīd ir viens pārvaldnieks trijiem pagastiem — Aiviekstei, Klintainei un Vietalvai. Šādu pārvaldības modeli bijusī Pļaviņu novada dome ieviesa 2020. gada sākumā, lai arī lēmums nebija vienprātīgs un raisīja diskusijas. Aizkraukles novada dome lēma, ka no jaunā gada Pļaviņu apvienībā būs pārmaiņas  un Klintaines pagastam būs savs vadītājs, otrs — Aiviek­stes un Vietalvas pagastiem, kur darbu turpinās līdzšinējā visu triju pagastu pakalpojumu centru vadītāja Giedre Zvirgzdiņa. 

Pļaviņu apvienības pārvaldes vadītāja pienākumu izpildītājs Andris Ambainis informē, ka, izmēģinot pārvaldības modeli ar vienu vadītāju trijiem pagastiem, tas tomēr nebija līdz galam veiksmīgs, jo grūti tikt galā ar pienākumiem tik lielā teritorijā. Divi pagasti vienam darbiniekam būs optimāli, un arī iedzīvotāju viedoklis ir tāds, ka Klintainē vajadzīgs savs vadītājs. 

Līdz šim daļa organizatorisko pienākumu Klintainē bija uzticēti bibliotekārei Alitai Klušai. Viņa atzina, ka palīdzējusi ikvienam, kurš vērsies pagastā ar kādu jautājumu, un iedzīvotājiem ir svarīgi, lai uz vietas ir kāds, kurš pārzina situāciju. Tā ka jaunajam vadītājam noteikti darba pietiks, bet galvenais, lai būtu vēlme ne tikai strādāt, bet arī domāt par šīs vietas attīstību.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.