Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Klintaines pagastā auto vadītājs “iekrīt” pēc pilnas programmas

Ilustrācija veidota ar canva.com Foto:  karabas_tv from Getty Images

30. martā ap pulksten 01.10 Valsts policijas amatpersonas Aizkraukles novadā, Klintaines pagastā apturēja automašīnu “Audi”, kuras vadītājs atradās alkohola reibumā. Veicot alkohola pārbaudi vīrieša izelpā, konstatēts, ka viņš atradies 1,77 promiļu reibumā un vadīja automašīnu bez transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām, par ko uzsākts kriminālprocess. Tāpat pret vīrieti uzsākti administratīvo pārkāpumu procesi par tāda transportlīdzekļa izmantošanu ceļu satiksmē, par kuru nav veikta tā īpašnieka civiltiesiskās atbildības obligātā apdrošināšana, par tāda transportlīdzekļa izmantošana ceļu satiksmē, par kuru nav veikta valsts tehniskā apskate un par transportlīdzekļa vadīšanu, ja nav klāt nepieciešamie dokumenti, proti, vīrietim klāt nebija personu apliecinošs dokuments.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

30.martā ap pulksten 18.10 Valsts policijas amatpersonas Aizkraukles novadā, Bebru pagastā apturēja automašīnu “Ford”, kura vadītājs atradās 2,66 promiļu reibumā. Pret vīrieti uzsākts kriminālprocess un divi administratīvo pārkāpumu procesi par ārvalstī reģistrēta M1 un N1 kategorijas automobiļa izmantošanu ceļu satiksmē Latvijā, ja tā vadītājs un par nepiesprādzēšanos ar drošības jostu

31.martā ap pulksten 02.00 Valsts policijā saņemta informācija, ka Jēkabpilī noticis ceļu satiksmes negadījums. Noskaidrots, ka jaunietis vadīja automašīnu “Volkswagen” pa Dolomīta ielu virzienā no Brīvības ielas uz Neretas ielu un nobrauca no braucamās daļas, uzbrauca šķērslim un apgāzās. Negadījumā cieta automašīnas vadītājs, kurš ar gūtajām traumām nogādāts medicīnas iestādē.

30.martā ap pulksten 21.30 Jēkabpils novadā, Salas pagastā, Biržos apturēts transportlīdzeklis “Volvo”, kura vadītājs atradās 2,89 promiļu reibumā un kuram nav transportlīdzekļu vadīšanas tiesības. Valsts policijas amatpersonas pret vīrieti uzsāka kriminālprocesu, tāpat ir uzsākts administratīvā pārkāpuma process par tāda transportlīdzekļa izmantošanu, kuram noteiktā termiņā nav veikta īpašnieka civiltiesiskās atbildības obligātā apdrošināšana. 

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

28.martā ap pulksten 15.30 Valsts policijā saņemta informācija, ka Jelgavā, Skautu ielā noticis ceļu satiksmes negadījums. Noskaidrots, ka sieviete, vadot automašīnu “Jaguar”, uzbrauca elektroskrejriteņa vadītājam, kurš šķērsoja gājēju pāreju. Elektroskrejriteņa vadītājs nogādāts medicīnas iestādē un pret automašīnas vadītāju uzsākts administratīvā pārkāpuma process.

1.aprīlī ap pulksten 12.20 Valsts policijā saņemta informācija, ka Bauskas novadā, Iecavas pagastā noticis ceļu satiksmes negadījums. Noskaidrots, ka vīrietis vadīja automašīnu “Mitsubishi” pa autoceļu A7 no Iecavas uz Bausku un, neievērojot drošu braukšanas distanci no priekšā braucošā transportlīdzekļa “KIA”, izraisīja sadursmi starp minētajiem transportlīdzekļiem. Medicīnas iestādē ar gūtajām traumām vērsās automašīnas “Mitsubishi” vadītājs. Valsts policijā par notikušo ir uzsākts administratīvā pārkāpuma process.

1.aprīlī ap pulksten 20.00 Valsts policijas amatpersonas Jelgavas novadā, Elejas pagastā, Elejā, Lietuvas ielā apturēja automašīnu “Ford”, kuru vadīja vīrietis, būdams 1,72 promiļu reibumā. Pret vīrieti uzsākts kriminālprocess.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

1.aprīlī ap pulksten 19.30 Valsts policijas amatpersonas Jelgavā, Zemgales prospektā apturēja sieviete, kura vadīja automašīnu “Honda”, būdama 3,94 promiļu reibumā. Valsts policijā pret sieviete uzsākts kriminālprocess.

30.martā ap pulksten 11.45 Valsts policijā saņemta informācija, ka Dobeles novadā, Auru pagastā noticis ceļu satiksmes negadījums. Noskaidrots, ka vīrietis ar motociklu nobrauca no ceļa braucamās daļas. Motocikla vadītājs nogādāts medicīnas iestādē, savukārt Valsts policijā par notikušo ir uzsākts administratīvā pārkāpuma process un tiek skaidroti precīzi negadījuma iemesli.

30.martā ap pulksten 16.00 Valsts policijas amatpersonas Tukumā, Harmonijas ielā apturēja vīrieti, kurš vadīja motociklu, būdams alkohola reibumā. Viņa izelpā konstatētas 2,09 promiles alkohola un laikā, kad ir spēkā transportlīdzekļa vadīšanas tiesību izmantošanas aizliegums. Valsts policijā par notikušo ir uzsākts kriminālprocess.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.