Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Klintaines pagastā aizdegas skaidas

Aizvadītajās brīvdienās ugunsdzēsēju glābēju palīdzība bija nepieciešama Aizkraukles novada Klintaines pagastā, kur sestdien dega skaidas 1m2 platībā — informē Sandra Vējiņa, VUGD pārstāve.

Citviet Zemgalē

Šonakt plkst. 2.36 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Ķieģeļu ielu Jēkabpilī, kur ugunsgrēks izcēlies dzīvojamā mājā. Notikuma vietā konstatēts, ka piecstāvu dzīvojamās mājas otrajā stāvā deg istaba 15m2 platībā. Ugunsdzēsēji glābēji no piedūmotās ēkas evakuēja 16 cilvēkus. Plkst. 3.40 ugunsgrēks likvidēts.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Svētdien plkst. 6.53 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Jelgavas novada Valgundes pagastu, kur ugunsgrēks izcēlies vienstāvu noliktavā, kas pilna ar kokmateriāliem. Plkst. 10.20 ugunsgrēks lokalizēts un tajā dega kokmateriālu noliktava 400m2 platībā, malka 5m2 platībā un blakus esošā kokmateriālu kaudze 60m2 platībā. Ugunsgrēkā pie Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķiem vērsās viens ugunsdzēsējs glābējs, kurš nogādāts ārstniecības iestādē. Dzēšanas darbi pabeigti plkst. 16.22.

Naktī uz svētdienu plkst. 2.30 tika saņemts izsaukums uz Tukuma novada Kandavas pagastu, kur dega vienstāva saimniecības ēka un vieglā automāšīna 111m2 platībā. Plkst. 7.32 ugunsgrēks tika likvidēts.

Aizvadītajās brīvdienās ugunsdzēsēju glābēju palīdzība bija nepieciešama Dobeles novada Bērzes pagastā, kur sestdien dega atkritumi 10m2 platībā, savukārt svētdien Jēkabpils novada Mežāres pagastā, kur dega atkritumi 20m2 platībā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Piektdien plkst. 22.20 saņemts izsaukums uz Jelgavas novada Kalnciema pagastu, kur ūdenstilpē uz peldošas konstrukcijas atradās trīs cilvēki. Notikuma vietā konstatēts, ka cilvēki ar peldošo konstrukciju iestrēguši niedrēs un saviem spēkiem nespēj nokļūt krastā. Ugunsdzēsēji glābēji cilvēkus nogādāja krastā. Plkst. 23.12 darbi noslēgušies.

Sestdien plkst. 23.32 saņemts izsaukums uz Jēkabpils novada Krustpils pagastu, kur upē apgāzusies laiva ar diviem cilvēkiem. Notikuma vietā konstatēts, ka cilvēki krastā nokļuvuši saviem spēkiem. Ugunsdzēsēji glābēji krastā nogādāja laivu.

Aizvadītajās diennaktīs, laika posmā no 17. jūnija plkst. 6.30 līdz 20. jūnija plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Zemgales reģiona brigāde saņēma 30 izsaukumus – sešus uz ugunsgrēku dzēšanu, 18 uz glābšanas darbiem un vēl seši izsaukumi bija maldinājumi. VUGD kopumā saņēma 178 izsaukumus – 46 uz ugunsgrēku dzēšanu, tai skaitā trīs uz meža ugunsgrēku dzēšanu, 98 uz glābšanas darbiem, bet 34 izsaukumi bija maldinājumi.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.