Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Klintaines iedzīvotājus satrauc ceļi, muiža un citi objekti

Klintaine ir cieši vienota ar Pļaviņām kā daudzu pakalpojumu saņemšanas vietu, tomēr pagasts vienmēr bijis un ir ar savu identitāti. Tā attīstība svarīga arī turpmāk — klintainieši uzsvēra tikšanās reizē ar Aizkraukles novada domes vadību un dažādu jomu speciālistiem.
Pagasts ar savām vērtībām
Sākot tikšanos, Aizkraukles novada domes priekšsēdētājs Leons Līdums atzina, ka darba gaitā daudz kas sakārtojas, bet iznāk saskarties arī ar dažādām niansēm, kam jāpievērš uzmanība. Lai labāk redzētu, kas jāmaina vai jādara citādāk, palīdz šīs tikšanās ar iedzīvotājiem, jo svarīgi saprast, kā uz procesiem cilvēki raugās uz vietām. Pašvaldības vadītājs atzina, ka Klintaine ir ģeogrāfiski labā vietā, ar spēcīgām tradīcijām, novadpētniecību, bibliotēku, uz kurieni var doties ne tikai pēc grāmatas, bet arī gūt atbalstu dažādu pakalpojumu saņemšanai. Tāpat atbalstīta vēlme, lai pagastam būtu savs pakalpojumu centra vadītājs, kas palīdz veiksmīgāk organizēt darbu.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.