Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Katrai slotai zaru izkārtojums citādāks

Ar domes sēdes lēmumu no 14. līdz 25. jūnijam esmu iecelts par SAC “Ziedugravas” direktora pienākumu izpildītāju, līdz darbu sāks jaunais direktors Ainārs Judeiks.
Gan pagājušajā nedēļā, gan pirms tam biju “Ziedugravās”, lai tiktos un runātu ar darbiniekiem, skaidrotu situāciju saistībā ar vadītāju maiņu. Pašvaldības nostāja ir situāciju nepasliktināt, bet tiekties uz attīstību, tā ka jāturpina strādāt.
Arī man pašam darba līgums ir uz pieciem gadiem, un idejiski es atbalstu, ka valsts, pašvaldību sektorā vadītājiem ir terminētie līgumi. Tā teikt, katrai slotai zaru izkārtojums ir citādāks, lai arī šķiet, ka iepriekšējā bija ļoti laba. Mēģinu izprast visas nianses, kā darbojas “Ziedugravas”. Lai arī man ir priekšstats un pieredze, kā uzņēmumi darbojas, bet sociālajam uzņēmumam ir sava specifika — tas strādā visu diennakti, bez brīvdienām.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.