Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

KATES biroja krēsli – ieguvums biroja telpai un darbiniekiem

Nav šaubu, ka garants labi paveiktam, kvalitatīvam darbam ir tā veicēju labsajūta darba vietā un vēlme tur būt. Turklāt, ja lielāko darba dienas daļu nākas pavadīt pie datora, tad skaidrs, ka biroja krēsla kvalitātei un ergonomikai ir ļoti liela nozīme.

Mūsu darba vietai jābūt ērtai un veselību atbalstošai. Salona “Kate” mēbeļu ražotāji ir pārliecināti, cik svarīgi ir kvalitatīvi un ērti biroja krēsli. “Kate” mēbeļu tirgū atpazīstamību guvusi ar savu mēbeļu mūsdienīgo dizainu, funkcionalitāti un kvalitāti.

Mēbeļu uzņēmums “Kate” seko līdzi pasaules tendencēm, ieklausās klientu vajadzībās un tādējādi panāk lielisku rezultātu ar lietām ,kas ražotas tepat Latvijā.

Plaša biroja krēslu izvēle dažādām vajadzībām

Mēbeļu salons “Kate” vienmēr ir rūpējies, lai izgatavotās mēbeles būtu kvalitatīvas, mūsdienīgas, kalpotu cilvēkiem ilgi un sagādātu ērtumu un mājīgumu. Izņēmums nav arī “Kates” biroja krēsli.

“Kates” biroja krēslu ražotnē komplektē un tapsē vairākus biroja krēslu modeļus. Tie ir krēslu modeļi Queen un Delta, Nero un Nets.

  • Biroja krēslu Queen raksturo lakonisks un “slaids” dizains;
  • Biroja krēslam Delta ir platāka atzveltne, un tas ir iemīļots liela auguma cilvēku vidū. Biroja krēsliem ir tapsēta sēde un sieta atzveltne;
  • Arī biroja krēsli Nero un Nets ir funkcionāli un praktiski biroja darbam.

“Kates” biroja krēsli ir ergonomiski un eleganti. Turklāt visiem biroja krēsliem augstumā un platumā ir regulējami roku balsti, atzveltne ar integrētu jostas vietas balstu. Tiem ir regulējams atzveltnes augstums un līdz ar to arī augstumā regulējams jostas vietas balsta augstums. “Kates” biroja krēsliem ir arī regulējams atzveltnes atgāšanās pretestības spēks un pašbremzējoši riteņi.

Biroja krēslus var individuāli komplektēt, izvēloties sev tīkamākos apdares materiālus un funkcijas. Precīzākus dažādu modeļu biroja krēslu tehniskos parametrus atradīsiet, apmeklējot mēbeļu salona “Kate” mājas lapu www.kate.lv. Atliek vien apskatīties plašo piedāvājumu un atrast sev piemērotāko biroja krēslu.

Mēbeļu salons “Kate” – gudra izvēle tava biroja iekārtošanai

Papildinot “Kates” ražoto biroju krēslu sortimentu, piedāvājumā ir arī sadarbības partneru ražoti biroja krēsli no Vācijas vadošajiem uzņēmumiem “Wagner” un “Interstuhl”.

Mēbeļu salons “Kate” darbojas jau kopš 1993. gada un vienmēr ir rūpējies, lai klientu ikdienu padarītu patīkamāku. “Kate” izgatavo un piedāvā komfortablas mēbeles, jo tās ir pamats paliekošām lietām, arī ilgtspējīgiem uzņēmumiem un ilgtermiņa sadarbībai jebkurā jomā.

Mēbeļu salons “Kate” gan veido paši, gan izvēlas piedāvāt labāko. Apskatiet “Kates” piedāvājumu internetā www.kate.lv un nāciet ciemos uz “Kates” mēbeļu salonu Rīgā, Čiekurkalna 1.līnijā 6! Mēbeļu salona “Kate” darbinieki sagaidīs, ieteiks un palīdzēs izvēlēties piemērotāko aprīkojumu Jūsu birojam.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.