Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Kas var būt labāks, kā kopā svinēt dzīvi! Jubilāre Sabīne Auziņa.

Sabīni Auziņu ir grūti neievērot. Ne jau tikai rudās matu krāsu dēļ, bet arī tāpēc, ka viņa vienmēr bijusi darbīga un ar savu viedokli. Tādu viņu atceros, kad Sabīne vēl mācījās Pļaviņu vidusskolā. Kopš tā laika jau pagājis gadu desmits, un šis aktīvās dzīves azarts viņu vedis dažādos ceļos. Sagaidot savu 30 gadu jubileju, Sabīne gandarīti atzīst — ir, uz ko atskatīties un par ko padomāt.

Joprojām savējāSabīni uzrunāju kā pļaviņieti, lai gan kādu laiku viņa bijusi ārpus Latvijas un arī šobrīd strādā Rīgā. Tomēr brīvdienas viņa joprojām cenšas pavadīt bērnības mājā pie vecākiem Pļaviņās. Tas dod līdzsvaru, lai lielpilsēta nenomāktu, jo savā būtībā viņa ir dabas cilvēks. Daudzus pļaviņiešus viņa vairs nepazīst, un daudzi vairs neatpazīst Sabīni, bet šajā pilsētā viņa joprojām jūtas kā savējā.Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.