Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Kārlis Putniņš no Pļaviņām: ja darīt, tad tā, lai patīk pašam

Ja remontam vai saimniecībā kaut kas nepieciešams, vairums pļaviņiešu zina — jāiet pie Kārļa. Tā vietējie dēvē Kārļa Putniņa uzņēmuma veikalu Pļaviņās. Teju katru dienu arī viņš pats sastopams pie letes, un pircēji tur iegriežas ne tikai pēc konkrētām lietām, bet arī padoma vai gluži vienkārši parunāties.
Pilsēta bez burzmas
Kārlis ir Rīgas zēns. Tur pagāja skolas gadi, un viņš atzīst — lielpilsētas laiks bija foršs, bet tagad par mājām jau daudzus gadus gan viņš sauc Pļaviņas.
— Tā ir mammas dzimtā pilsēta, un viņa uz turieni ar laiku pārcēlās. Mums bija arī lauku māja Spīganā, un, braucot uz to pusi, Pļaviņas iepatikās. Rīgai nav ne vainas, bet pārāk liela burzma. Pļaviņas ir ideālā vietā, mierīga mazpilsēta. Nekur citur dzīvot vairs nav gribējies, — teic Kārlis.
Izglītību Kārlis ieguvis kā mēbeļu galdnieks, bet šajā profesijā nav strādājis. Viņš atzīst, ka galdniecība un darbs ar koku patīk joprojām, bet viena lieta ir ar to darboties savam priekam, cita — tajā strādāt. Viņš sapratis, ka tas būs tikai vaļasprieks, nodarbošanos nomainot ar celtniecību. Savulaik tas bija darbs vairāk citiem, tagad pamatā sev.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.