Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Kāpēc veikalu plauktos nav sodas?

Vai Krievijā ražotā soda arī ir izņemta no veikalu plauktiem vai arī tā izpirkta? Kādēļ “Maxima” nevarēja atstāt plauktos tos pārtikas produktus, kas ražoti Krievijā un vajadzīgi iedzīvotājiem, līdz tie visi izpirkti? Cietēji ir iedzīvotāji. Saprotams, ka jaunas piegādes no Krievijas nebūs, bet vai krājumu nekādu vairs nav?” jautā “Staburaga” lasītāji.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Atbild “Maxima Latvija” komunikācijas vadītāja Liene Dupate-Ugule:

— Paužot savu nostāju par šokējošo agresiju pret Ukrainu, “Maxima Latvija” ir apturējusi Krievijā un Baltkrievijā ražoto produktu iepirkumu, kā arī no veikaliem izņēmusi šo valstu ražoto produkciju, tajā skaitā sodu, kas ir Krievijas izcelsmes. Kā alternatīva sodai “Maximas” veikalos ir nopērkams cepamais pulveris, paralēli pie citiem sadarbības partneriem meklējam alternatīvas sodas piegādei.

Notiekošais Ukrainā ir šokējis ikvienu no mums, un “Maxima” cieši seko līdzi notikumu attīstībai, lai sniegtu atbalstu kolēģiem, jo īpaši tiem, kuriem tuvinieki un draugi ir Ukrainā, lai praktiski palīdzētu Ukrainas tautai, piemēram, ziedojot preces, kā arī sniedzot atbalstu vietējiem atbildīgajiem dienestiem, kas rūpējas par bēgļu uzņemšanu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Paralēli turpinām rūpēties par nepārtrauktu preču pieejamību veikalos “Maxima”, jo esošā situācija ir arī ietekmējusi cilvēku iepirkšanās paradumus, precīzāk, ir nedaudz mainījies pirkuma groza saturs. Vairāk, kā ierasts, tiek pirkti produkti, kuriem ir ilgāks uzglabāšanas termiņš, piemēram, makaroni, griķi, putras, konservi, cukurs, sāls, kā arī redzam lielāku pieprasījumu Ukrainā ražotām precēm, kas saistīts ar to, ka cilvēki ļoti vēlas atbalstīt Ukrainu un tās tautu. Atsevišķām precēm iespējams īstermiņa iztrūkums veikalu plauktos pieprasījuma pieauguma dēļ, bet kolēģi intensīvi strādā, lai jau tuvākajā laikā trūkstošās preces būtu plauktos.

Tāpat arī, pateicoties mūsu plašajam sadarbības partneru lokam, ir iespēja nodrošināt dažādas preču alternatīvas. Kolēģi pašlaik aktīvi strādā pie tā, lai jau preventīvi parūpētos par to, prioritāri izvēloties Latvijas ražotājus kategorijās, kur tas ir iespējams.

Pašlaik īpaši liels pieprasījums vērojams arī klientu iecienītajam rupjajam sālim, kas atsevišķos veikalos ir izpirkts ātrāk, nekā ierasts, bet jau tuvākajā laikā tas tiks piegādāts no esošajiem “Maximas” noliktavas krājumiem. “Maximas” veikalos varēs nopirkt dažādus sāls veidus, ko nodrošina vairāki piegādātāji. 

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.