Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Kāpēc Tavam biznesam ir nepieciešama video novērošanas kameras un POS sistēmas integrācija?

Foto: Freepik.com/rawpixel-com

Salīdzinot ar tradicionālajiem kases aparātiem, POS sistēmas sniedz vairākas priekšrocības, tostarp iespēju veidot analītiskus pārskatus, lojalitātes programmas un mārketinga kampaņas. Vēl viena POS sistēmu priekšrocība ir iespēja integrēt video novērošanas kameras, kas uzlabos drošību, efektivitāti, klientu apkalpošanas kvalitāti, kā arī ļaus veikt padziļinātu pircēju paradumu analīzi. Turpini lasīt rakstu, kur apskatīsim, kāpēc Tavam biznesam ir nepieciešama POS sistēmas un novērošanas kameru integrācija!

Kas ir POS sistēma?

Foto: Unsplash.com/frabpos

POS sistēmu varētu nosaukt par “modernāku” kases aparātu – POS sistēmas nodrošina visas pārdošanas funkcijas, ko piedāvā kases aparāts, taču piedāvā arī daudzas parocīgas funkcijas kā noliktavas pārvaldību, mārketinga un lojalitātes programmas izstrādi, analītiskas atskaites un integrāciju ar citām ierīcēm.

Mūsdienās arvien vairāk mazie un lielie uzņēmumi izvēlas izmantot POS sistēmas, jo tās ir vienkāršāk un ātrāk lietot, kā arī to plašais funkciju klāsts ļauj padarīt uzņēmumu efektīvāku. Turklāt POS sistēmas atbalsta integrāciju ar citām ierīcēm, sākot no svariem līdz pat video novērošanas kamerām. Tas nozīmē to, ka visas ierīces ir saslēgtas vienuviet un nav jātērē lielas naudas summas par dažādām programmām – par visu parūpējas POS sistēma.

Kādas priekšrocības sniedz video novēršānas kameras un POS sistēmas integrācija?

  1. Attālināta uzņēmuma monitorēšana. Bieži vien gribās pārbaudīt, vai uzņēmuma darbībā viss norit gludi un raiti, pat ja vadība nav uz vietas. POS sistēmas integrēšana ar video novērošanas kamerām ļaus Tev vai menedžeriem attālināti monitorēt visu, kas notiek Tavā restorānā vai veikalā. Turklāt Tu būtiski ietaupīsi laiku, jo nebūs vajadzība būt tik bieži uz vietas.
  1. Labāka klientu apkalpošana. Integrējot video novērošanas kameras ar POS sistēmām, parveras daudz iespējas uzlabot klientu apkalpošanas kvalitāti. Vadītāji var attālināti analizēt video novērošanas kameras sniegto materiālu, lai identificētu klientu iepirkšanās paradumus, kā arī novērstu vājos punktus klientu apkalpošanā. Piemēram, ja klienti pārāk ilgi uzkavējas rindā pie kases, tad uzņēmuma vadība var spert soļus, lai paātrinātu pārdošanas procesu. Nereti gadās pārpratumi ar klientiem vai darbiniekiem, kur ir grūti noskaidrot taisnību – video novērošanas kameras palīdzēs atrisināt šīs neērtās situācijas.
  1. Uzlabota uzņēmuma efektivitāte. Integrējot video novērošanas kameras ar POS sistēmu, varēsi uzlabot sava uzņēmuma efektivitāti. Piemēram, varēsi pārbaudīt, vai darbinieki izdara visus darbus operatīvi, vai darbinieki informē klientus par esošajām mārketinga kampaņām vai lojalitātes programmām utt. Novērošanas kameras un POS sistēmas integrācija sniegs iespēju uzlabot darbinieku mijiedarbību, resursu plānošanu, kā arī izvērtēt pienākumu pārdali, lai uzlabotu efektivitāti. Turklāt ar novērošanas kameru palīdzību varēsi identificēt pīķa stundas, kad ir lielākā klientu plūsma, un attiecīgi plānot darbinieku grafiku.
  1. Drošāka darba vide. Video novērošanas kameras un POS sistēmas integrācija padara Tavu uzņēmumu drošāku, ļaujot izvairīties no zādzības un krāpšanas gadījumiem. Novērošanas kameru ieraksti ļauj identificēt kasēs rēķinu vērtības, kas sniedz iespēju vienkārši identificēt krāpšanās mēģinājumus. Turklāt novērošanas kameras ļaus identificēt arī neierastas kases darbības, piemēram, aizdomīgus naudas atgriešanas darījumus, kā arī pārāk lielu atlaižu piemērošanu. 75% no preču pazušanas gadījumiem ir saistīti ar zagšanu vai krāpšanos – video novērošanas kameras ļaus būtiski samazināt zagšanas vai krāpšanās iespējamību.

Pārspēj konkurentus ar POS sistēmu!

Foto: Compucash.lv

POS sistēma ievērojami atvieglo pārdošanas procesus, kā arī ļauj vienkārši īstenot mārketinga kampaņas un lojalitātes programmas. Salīdzinot ar citām POS sistēmām, CompuCash POS sistēma ir vienkārši lietojama, pielāgota tieši Tavam uzņēmumam, kā arī iekļauj 24/7 klientu servisu. CompuCash POS ir ērta API sistēma, kas ļauj vienkārši integrēt video novērošanas kameras un citas ierīces. Ieskaties Compucash.lv un uzzini, kādas priekšrocības POS sistēma var sniegt Tavam uzņēmumam!

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.