Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Kāpēc Aizkrauklē ir “kamieļu kalniņi”?

BRAUC PALĒKDAMIES. Aizkraukles autobusu stacijas laukums ir tik bedrains, ka autobusi brauc palēkdamies, un savos sēdekļos pasažieri jūtas kā kratīšanas aparātā.

Aizkraukles autobusu stacijas laukumā ir ledus bedres, autobusiem pa tām ir ļoti grūti braukt, un arī pasažieri izjūt neērtības kratoties. “Kāpēc laukumu nevar kārtīgi notīrīt?” jautā laikraksta “Staburags” lasītāji, kuri ikdienā izmanto autobusu satiksmi.

AS “CATA” pasažieru pārvadājumu dienesta vadītājs Lotārs Dravants skaidro, ka tāda situācija ir ne tikai Aizkrauklē, bet arī citviet Latvijā: “Paskatieties kalendārā, kāds ir mēnesis! Reizēm cilvēki aizmirst, ka dzīvo Latvijā, kur šobrīd ir īpatnēji laika apstākļi ar regulāru snigšanu un atkušņiem.Laukumu lielākoties izmanto mūsu autobusi, darbu sākam agri un beidzam vēlu. Uzsnieg sniegs, autobusi to pieblīvē, pēc sala nāk atkusnis un veidojas apledojums kā kamieļa mugura. Ar savu tehniku tīrām regulāri, bet to nevaram darīt visu laiku! Lielu sasalumu nevar tik viegli likvidēt, meklējam jaudīgāku tehniku, kuru varētu iznomāt un kas varētu salauzt un nošķūrēt ledu. Mūsu filozofija nav kaitēt pašiem saviem autobusiem un pasažieriem, darām visu, kas ir mūsu spēkos.”

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.