Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Kalendārs kā mārketinga instruments: ko ņemt vērā?

Mūsdienu digitālais laikmets diktē savus noteikumus arī uzņēmumu mārketinga stratēģiju izvēlē, tomēr, domājot par to, kā labāk uzrunāt potenciālos klientus un popularizēt zīmolu, nevajadzētu aizmirst par klasiskiem risinājumiem, kas būs aktuāli vienmēr. Viens no tiem ir personalizētu kalendāru izgatavošana.

Personalizēts kalendārs, kas ietver informāciju par uzņēmumu un tā piedāvājumu, būs ne vien labs veids, kā atgādināt par sevi visa gada garumā, bet arī noderīga dāvana.

Kalendāru veidošanabūtu jāsāk ar tēmas un fotogrāfiju izvēli, vēstījuma noformulēšanu. Būtiski arī padomāt par dizainu un materiāliem – šobrīd kalendāru druka ļauj īstenot visdažādākās ieceres, izmantot dažāda veida materiālus. Populāri ir Eko kalendāri, kuru izgatavošanā izmantoti otrreiz pārstrādāti materiāli.

Kalendāra veids un tēma

Vispirms jāizdomā, kāda veida kalendāru vēlaties – sienas vai galda kalendāru. Atkarībā no tā, tālāk varēsiet lemt par piemērota dizaina un tēmas izvēli. Piemēram, galda kalendāri var tikt veidoti vienotā stilā visu mēnešu atvērumos, savukārt sienas kalendāram mēneša tēmas varat pielāgot atbilstoši gadalaikam vai atsevišķām produktu grupām.

Lai izveidot kalendāru būtu vienkāršāk, varat izvēlēties kādu no jau gataviem dizaina paraugiem, ko piedāvā drukas pakalpojumu sniedzēji, un pēc tam to pielāgot atbilstoši savām vajadzībām.

Attēli

Veidojot personalizētu kalendāru, liela nozīme ir attēliem. Pievērsiet uzmanību to kvalitātei – tas ir svarīgs priekšnoteikums, lai galarezultāts atbilstu Jūsu iecerēm. Visbiežāk kalendāru veidošanā uzņēmumi izmanto attēlus, kas atspoguļo to produktus un pakalpojumus.

Teksts

Kalendāru varat papildināt ar tekstu – saukļiem, citātiem, kādu noderīgu informāciju. Noteikti jāizvēlas salasāms burtu fonts un lielums, lai teksts būtu viegli uztverams.

Ja Jums aktuāla sienas vai galda kalendāru izgatavošana, ieskatieties Poligrafija.lv, kur atradīsiet daudz lielisku ideju un padomu šī mērķa īstenošanai.

Uzņēmums enivo ir savas jomas profesionāļi – ilggadējā pieredze ļauj nodrošināt augstu kvalitāti. Neatkarīgi no tā, vai Jums vajadzīgs sienas vai galda kalendārs, izvēloties pasūtīt kalendāru šajā uzņēmumā, Jūs varēsiet būt drošs par teicamu rezultātu.

Kalendāru pasūtīšana Poligrafija.lv interneta vietnē ir ātra un vienkārša – ieskatieties!

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.