Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Kafijas un tās pagatavošanai nepieciešamā aprīkojuma iegāde internetā

Ikdienas steiga nosaka cilvēku iepirkšanās paradumus, kas attiecas arī uz kafijas un tās pagatavošanai nepieciešamā aprīkojuma iegādi. Steigas un drūzmas dēļ visbiežāk pircēji izvēlas plauktā esošo iecienītāko kafijas zīmolu vai arī to, kurai tobrīd ir atlaide. Cilvēkiem, kas vēlas nesteidzīgi, mierīgi un pārdomāti iegādāties visu nepieciešamo kafijas baudīšanai mājās, iesakām iepirkties drošā interneta veikalā. Tā ir iespēja arī izmēģināt vēl nebaudītos kafijas zīmolus.

Interneta veikalu piedāvājumā ikviens atradīs gan savu iemīļotāko kafiju, neatkarīgi no tā vai ikdienā tiek lietota maltā vai šķīstošā kafija, bet varbūt izmantotas tikai kafijas pupiņas vai kapsulas.

Viena no iespējām, kur iegādāties visu kafijas pagatavošanai, ir interneta veikals 220.lv. Plašais preču sortiments ļaus pārdomāti izvēlēties labākās kafijas pupiņasinterneta veikalā 220.lv,kā arī filtrus kafijas automātam. Kāds noteikti iebildīs, ka tas ir dārgi, bet domājot par drošu iepirkšanos un epidemioloģisko situāciju, tas noteikti atmaksāsies.

Jauna kafijas automāta iegāde

Ja ir pienācis laiks nomainīt kafijas automātu vai apnikusi uzlejamā kafija krūzītē, der padomāt, kāda veida kafiju vēlaties baudīt un tikai tad izlemt kafijas automāta veidu.

Kafijas automātu veidi, to priekšrocības un trūkumi

  • Filtra kafijas automātādzērienu pagatavot ir vienkārši. Viss, kas jāizdara – jāievieto ierīcē kafijas filtrs, jāieber kafija un jāpiespiež podziņa. Pēc tam atliek gaidīt, līdz dzēriens ietecēs stikla krūzē. Kā trūkumu var minēt kafijas biezumu regulāru tīrīšanu un automāta uzturēšanu higiēniskā kārtībā.
  • Manuālajiem jeb radziņu pusautomātiem ir speciāls rokturis, kur tiek iebērta kafija vai ievietota kafijas tablete. Ierīces lietošana ir vienkārša, jo, tiklīdz tiek nospiesta podziņa, dzēriens sāk tecēt krūzītē.
  • Universālie kafijas automāti nodrošina iespēju pagatavot dažāda veida kafiju – izmantojot gan malto kafiju, gan kafijas pupiņas. Izvēloties šāda veida kafijas automātu, vispirms jāizvērtē tā funkcijas, kas parasti tiek norādītas preces aprakstā. Ja priekšroka tiek dota kafijas pupiņām, nepieciešams pārliecināties vai ir iebūvētas kafijas dzirnaviņas. Tomēr nedrīkst aizmirst, ka kafijas dzirnaviņas nav mūžīgas un bieži vien tā ir pirmā detaļa, kas jānomaina.
  • Arī kapsulu un spilventiņu kafijas automāti ļauj pagatavot dažādus kafijas dzērienus. Tie ir ērti lietojami – kafijas kapsula vai spilventiņš jāievieto speciāli tam paredzētā vietā. Šāda veida kafijas automāti ir piemēroti aizņemtiem cilvēkiem, jo dzēriena pagatavošana aizņem pat mazāk par minūti.
  • Automātiskie espresso kafijas automāti nodrošina aromatizētu kafijas dzēriena pagatavošanu. Visi procesi – kafijas pupiņu samalšana, ūdens uzkarsēšana, piena saputošana notiek automātiski.

Ja esat kapučino vai Latte cienītājs, laba izvēle būs kapsulu kafijas automāts. Kā priekšrocība ir minama tīrība. Ievietojot kapsulu kafijas automātā Jums nebūs jāuztraucas kafijas biezumu tīrīšanu!

Tātad Jums jāizlemj, kādu kafiju vēlaties baudīt un kāda kafijas automāta veidu izvēlēsieties, tikai tad jāveic zīmola izvēle. Interneta veikala 220.l piedāvājumā ir dažādu zīmolu ierīces, kā piemēram, slavenie De’Longhi, Illy, Philps vai Krups ražotie kafijas automāti. Izvērtējiet nepieciešamās funkcijas, lai nebūtu jāpārmaksā par to, ko neizmantosiet!

Daži padomi kafijas automāta izvēlē

Rezervuāra tilpums – ja kafijas automāts tiks izmantots kafijas pagatavošanai vairākiem cilvēkiem, izvēlieties lielākas ietilpības rezervuāru.

Pievērsiet uzmanību temperatūrai, spiedienam, jaudai un kafijas stipruma regulēšanas funkcijai.

Kafijas automāta materiāla izvēle arī ir svarīgs faktors, tādēļ ieteicams iegādāties ierīci, kuras ūdens rezervuārs ir izgatavots no nerūsējošā tērauda. Tā ir garantija ilgākam kalpošanas laikam.

Ļoti svarīga ir automātiskās tīrīšanas funkcija, par kuras esamību priecāsies ikviena namamāte vai aizņemts cilvēks. Tā ekonomē laiku, automāta kopšana notiek ātri un vienkārši.

Interneta veikals 220.lv piedāvā visu nepieciešamo kafijas baudīšanai mājās. Tā ir dažādu veidu kafija, kafijas automāti un filtri. Jums nebūs jāstaigā pa vairākiem veikaliem, preci varat izvēlēties vienā interneta vietnē. Priekšrocība ir arī preču saņemšanas veida izvēle. Mēs piedāvājam dažāda veida piegādi, kā arī bezmaksas preču saņemšanu Latvijas lielākajās pilsētās.

Ja arī Jūsu pilsētā nav šādas iespējas, bezmaksas preču saņemšanu var izmantot ikviens klients, piemēram, apvienojot braucienu vai komandējumu ar pasūtīto preču izņemšanu. Izmantojiet piedāvātās iespējas un baudiet labāko kafiju katru dienu!

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.