Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Kādi krēsli pašlaik ir modē?

Dažādām mēbelēm arī ir mode, gluži tāpat kā apģērbs vai frizūras. Arī mēbelēm ik pa laikam parādās dažādas tendences. Apģērbu, protams, ir vieglāk nomainīt atbilstoši modei, jo neviens jau nemainīs telpu interjeru tikai tāpēc, ka modē ir citādāka veida vai materiāla gulta. Tomēr, ja tu plāno remontēt kādu istabu vai kaut ko pārkārtot, tad kāpēc gan neieskatīties mēbeļu aktualitātēs?

Cik svarīgs ir mēbeļu stils?

Ar mēbeļu stilu ir gluži kā ar apģērbu, kosmētiku vai jebko citu – dažiem tas ir ļoti svarīgi, bet citi tam nepievērš ne mazāko uzmanību. Šobrīd vairāk pievērsīsimies tiem, kuriem ir svarīgas inovācijas un aktualitātes arī mēbeļu jomā.

Ja plāno mainīt mājokļa iekārtojumu, veikt remontu vai esi tikko iegādājies jaunu mājvietu, kura ir jāiekārto, tad tev ir visas iespējas radīt tieši tādu interjeru, kādu tu vēlies. Īrējot mājvietu mums ne vienmēr ir lielas iespējas visu iekārtot atbilstoši savām vēlmēm un gaumei. Tāpēc savā personīgajā miteklī tu vari no sirds izpausties. Un kāpēc gan neiekārtot visu tieši tā, kā tev patīk?

Kādi krēsli šobrīd skaitās moderni?

Jebkura veida krēsli – atpūtas krēsli vai ēdamistabas krēsli – ir viegli nomaināmi arī tad, ja neveic pilnu remontu. Krēsli ir tā mēbele, kas salīdzinoši ātri nolietojas, jo to mēs izmantojam visbiežāk, kā arī regulāri pārvietojam. Krēslu maiņa arī nav tik dārga, tāpēc ieteicams ik pa laikam atsvaidzināt istabas interjeru.

Šobrīd modē ir dažādi dabas materiāli un ekoloģija, tāpēc ir stilīgas dažādas dabisko materiālu mēbeles. Koka krēsli šobrīd pavisam noteikti ir modē, un tik ātri no turienes nepazudīs. Arī krēsli no otrreiz pārstrādātiem materiāliem ir pašlaik aktuāli, tāpēc droši izvēlies šādus krēslus virtuvei, viesistabai vai guļamistabai. Otrreiz pārstrādāto materiālu mēbeles ir tikpat labas kā mēbeles no standarta materiāliem. Bieži šādas mēbeles iznāk ar unikālu rakstu, tāpēc ar šādu materiālu krēsliem tu noteikti izkrāsosi un atsvaidzināsi sava mājokļa interjeru.

Tāpat ir modē saliekami koka krēsli, krēsli, kas ir izgrebti no viena gabala, kā arī tādi krēsli, kuru atzveltne ir tikai līdz muguras vidusdaļai. Pēdējie minētie krēsli var nebūt visiem piemēroti, jo ilgstoši tādos sēdēt ne visiem būs ērti. Krēslus ar īso atzveltni labāk izvēlēties vietās, kur nav plānota ilgstoša sēdēšana. Šāda veida krēsli ir pieprasīti, jo tie aizņem mazāk vietas. TĪsās atzveltnes dēļ tos var ērti pastumt zem virtuves galda vai letes, ko nevar izdarīt ar krēsliem, kuriem ir standarta atzveltne. Tāpēc krēsli ar īso atzveltni ir lieliska izvēle mazām telpām. Vietas taupīšana vienmēr skaitās moderna, jo ir taču patīkami, ja istabā ir brīva vieta, kur ērti pārvietoties, neuzskrienot regulāri mēbelēm vai citiem ģimenes locekļiem.

Mēbeļu mode nav tik specifiska kā apģērbu mode, tomēr ik pa laikam ir aktuālas dažādas tendences. Visbiežāk aktuāli ir konkrēti materiāli vai formas krēsli, kuri labi izskatīsies un būs praktiski arī tad, ja tie kādā brīdī būs izgājuši no modes. Neviens ar šķību aci neskatīsies, ja virtuvē būs krēsli, kas bija moderni pagājušajā gadā. Pats galvenais, lai krēsls ir ērts, pieskaņots pārējam interjeram, kā arī patīk jums pašiem.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.