Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Kad draugi satiekas. Senioru biedrības “Pīlādzis” dalībnieki salidojumā ciemojās Jaunolainē

DRAUDZĪGS SVEICIENS. Kokneses senioru klubiņa “Pīlādzītis” dalībnieces Biruta Blaua (no labās), Ņina Rušmane, Lība Zukule un Zenta Bērziņa sveic draugus Jaunolainē. Foto no klubiņa albuma

Par tradīciju jau kļuvis senioru biedrību un klubiņu ar nosaukumu “Pīlādzītis” salidojums, kas katru gadu notiek citā vietā. Pēc divu gadu pārtraukuma pēkšņi saņemtais ielūgums no Jaunolaines bija patīkams pārsteigums. Šoreiz salidojums bija ļoti plaši organizēts.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Saulainajā 9. septembra rītā devāmies ciemos uz Jaunolaini Olaines novadā, lai piedalītos ikgadējā senioru biedrību “Pīlādzis” salidojumā “Kad draugi tiekas”. Pasākumā tika aicināti un piedalījās Jaunolaines biedrības “Pīlādzis” draugi no dažādiem Latvijas novadiem: Varakļānu novada pensionāru biedrība “Pīlādzītis”, Kokneses senioru klubiņš “Pīlādzītis”, Vecpiebalgas pensionāru kopa “Pīlādzītis”, Garkalnes pagasta dāmu klubs “Pīlādzītis”, Mārupes sieviešu senioru vokālais ansamblis “Pīlādzis”, Mārupes senioru biedrība, Smārdes senioru biedrība “Sarma”, Olaines novada senioru biedrība “Liepas”. Kopā pulcējās 145 draugi.

Apmeklējām Olaines Vēstures un mākslas muzeju un Olaines dienas aprūpes un sociālās rehabilitācijas pakalpojumu centru “Kastanis”, Jaunolaines Tēva dienas tirdziņu.

Pēcpusdienā pasākums turpinājās Jaunolaines kultūras namā, kur salidojuma dalībniekus uzrunāja Olaines novada pašvaldības izpilddirektors Ģirts Batrags, vēlot visiem senioriem stipru veselību, būt aktīviem, nezaudēt dzīvesprieku un saglabāt daudz labu draugu!

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Baudījām koncertu, kuru sagatavoja senioru amatiermākslas kolektīvi: Jaunolaines senioru vokālais ansamblis ‘’Sarma’’, Jaunolaines Eiropas deju senioru kolektīvs ‘’Veldze’’, tautas muzikants Valdis Karēlis, Jaunolaines humora grupa ‘’Novadnieki” un Mārupes sieviešu senioru vokālais ansamblis “Pīlādzis”. Pēc koncerta katra draugu biedrība ar skaistiem apsveikumiem sveica pasākuma organizatoru.

Ballē muzicēja un par omulību rūpējās dziedošā Skuju ģimene no Kokneses.

Sakām lielu paldies Ausmai Konošonokai, Jaunolaines senioru biedrības “Pīlādzis” vadītājai, par skaisti organizēto ballīti. Notika arī izloze par nākamā gada tikšanās rīkošanu — laimīgā loze tika Smārdes senioru biedrībai “Sarma”. 

Autors: Lība Zukule, klubiņa “Pīlādzītis” pārstāve

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.