Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Kā pārkreditācija var palīdzēt uzņēmumiem optimizēt resursus

Ziemas periods ir tas laiks, kad uzņēmumiem veiksmīgas pamatdarbības nodrošināšanai var nākties novirzīt lielākus finanšu līdzekļus, jo palielinās izdevumi, piemēram, par elektrību un apkuri. Jo īpaši izjūtams tas ir šogad, kad vērojams vispārējs patēriņa cenu pieaugums. Turklāt, ņemot vērā to, ka uzņēmumiem jāparūpējas arī par darbinieku algām, kredītsaistību segšanu un citām izdevumu pozīcijām, tas var radīt diezgan lielu finansiālo noslogojumu, kā arī ietekmēt uzņēmuma darbību un attīstību. Tāpēc arvien vairāk uzņēmumu meklē risinājumus, kas var palīdzēt optimizēt resursus. Viens no šādiem veidiem ir pārkreditācija jeb kredītu apvienošana.

Kas ir pārkreditācija?

Pārkreditācija jeb kredītu apvienošana ir finanšu pakalpojumus, kuru izvēlas arvien vairāk uzņēmumu, lai veiksmīgāk pārvarētu dažādus finansiālus satricinājumus. Arī šobrīd, kad ekonomisko un ģeopolitisko notikumu dēļ sadārdzinājušās resursu cenas, pārkreditācija ir īpaši aktuāla. Ar kredītu apvienošanas palīdzību uzņēmumiem ir iespēja vairākus aizdevumus apvienot vienā ērtā maksājumā. Pārkreditācija palīdz dzēst vienu vai vairākus neizdevīgus kredītlīgumus, tā vietā noformējot jaunu aizdevumu.

Mazāks ikmēneša kredītsaistību maksājums

Kredīts biznesam un tā attīstībai mūsdienas nav nekāds retums, un ļoti daudzi uzņēmumi izvēlas aizdevumu, lai īstenotu savus mērķus un idejas. Taču, noformējot kredītsaistības, ik mēnesi jāveic arī aizdevuma atmaksa. Reizēm kredītlīgumu nosacījumi uzņēmumiem var nebūt izdevīgi, tādējādi radot finansiālu noslogojumu. Jo īpaši tad, ja noformēti vairāki aizdevumi. Tas, savukārt, var atstāt negatīvu ietekmi uz uzņēmuma darbību. Tāpēc uzņēmumiem arvien aktuālāki kļūst jautājumi par resursu optimizēšanu. Par laimi, pārkreditācijas procesā iespējams samazināt kopējo ikmēneša summu, kas regulāri jānovirza kredītsaistību segšanai. Tā kā vairāku kredītu vietā tiek noformēts jauns aizdevumus, tas nozīmē vienu jaunu maksājumu, ar iespējami izdevīgāku procentu likmi.

Šādā veidā iespējams ne tikai optimizēt resursus, bet arī ātrāk veikt aizdevuma atmaksu, kā arī līdzsvarot uzņēmuma ienākumu un izdevumu pozīcijas. Tāpat pārkreditācija sniedz iespēju, ietaupītos finanšu līdzekļus novirzīt citās izdevumu pozīcijās.

Izdevīgāki kredītsaistību atmaksas nosacījumi un termiņš

Tā kā kredītu apvienošana ir viena jauna aizdevuma noformēšana, ar kura palīdzību tiek nosegtas iepriekšējās kredītsaistības, jauno kredītu iespējams noformēt ar šobrīd aktuāliem nosacījumiem. Pārkreditētāja šodienas piedāvājums var būtiski atšķirties no cita aizdevēja piedāvājuma, kura priekšrocības uzņēmums izvēlējies izmantot pirms ilgāka laika. Līdz ar to pārkreditācija uzņēmumiem sniedz iespēju salīdzināt un izvērtēt dažādus piedāvājumus, un noformēt jaunu kredīta līgumu ar, iespējams, izdevīgākiem atmaksas nosacījumiem un termiņu.

Tas, savukārt, uzņēmumiem sniedz iespēju atbrīvoties no neizdevīgām kredītsaistībām un samazināt savu finansiālo noslogojumu, kā arī optimizēt savus resursus.

Ja arī jūsu uzņēmums vēlās optimizēt savus resursus, izmantojot kredītu apvienošanas priekšrocības, noderīgs būs Aizdevums.lv finanšu pakalpojums – pārkreditācija. Tā klientiem sniedz iespēju veikt gan naudas, gan auto kredītu apvienošanu līdz pat 15 000 EUR.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.