Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Kā izvēlēties piemērotāko dārza māju?

Dārza mājas ir pieejamas dažādos dizainos un piemērotas dažādām vajadzībām. Apskatot piedāvājumu, var nebūt viegli izlemt, kura dārza mājiņa ir piemērotākā tieši Jūsu dārzam. Turpinājumā iepazīstieties ar svarīgākajiem kritērijiem, kas palīdzēs Jums izlemt, kāds risinājums Jums būs piemērotākais.

Atrašanās vieta

Vispirms ir jāizlemj, kur mājiņu plānots būvēt. Vietas izvēle vairumā gadījumos ir ierobežota, tādēļ no šī aspekta lielā mērā var būt atkarīgs mājas veids un parametri.

Izmantošanas mērķis

Izšķirošs faktors ir arī tas, kādam mērķim mājiņu plānots izmantot. Vai vēlaties tajā uzglabāt dārza instrumentus? Ja tā, Jums, visdrīzāk, pietiks ar nelielu mājiņu. Tā pasargās dārza aprīkojumu no zādzībām un aukstuma, turklāt ziemas periodā mājā var glabāt arī dārza mēbeles.

Ja dārza māju izmantosiet tikai tehnikas uzglabāšanai, varat izvēlēties arī mazāk biezas sienas.

Savukārt, ja plānojat dārza mājā pavadīt laiku ar ģimeni vai draugiem, Jums būs vajadzīgs vairāk vietas. Dārza māja ar terasi ir ideāli piemērota omulīgiem vasaras un rudens vakariem.

Iespējams uzbūvēt arī dārza māju, kur vajadzības gadījumā var pavadīt nakti. Tas var būt risinājums, piemēram, ja ir jāizgulda viesi. Tādā gadījumā uzmanība jāpievērš gan mājiņas platībai, gan sienu biezumam, lai telpā būtu pietiekami silts.

Dizains

Nozīmīgs ir arī dārza mājas dizains. Jūs varat izvēlēties, piemēram, klasiska stila mājiņu, kas iederēsies jebkurā dārzā, bet varbūt Jūs dosiet priekšroku modernākam risinājumam ar interesantāku formu un detaļām? Izvēle ir Jūsu ziņā!

VT TIMBER – dārza mājas visām gaumēm

Ja plānojat iegādāties dārza māju, ieskatieties uzņēmuma VT TIMBER piedāvājumā www.vttimber.lv un izvēlieties savām vajadzībām atbilstošāko! Dažādi dārza māju modeļi, ātra un kvalitatīva pasūtījuma izpilde – tas viss raksturo VT TIMBER piedāvājumu.

Pieejamas dārza mājas ar un bez terases, lapenes, garāžas, piebūves un citi risinājumi Jūsu piemājas teritorijai. Dārza māju ražošanā tiek izmantoti ekoloģiski, kvalitatīvi materiāli, kas nodrošina izturīgu un ilgtspējīgu konstrukciju. Piedāvājums tiek regulāri papildināts, lai sniegtu labākās un daudzveidīgākās izvēles iespējas.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.