Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Kā atrast īsto dāvanu, ja dāvanas saņēmējs nav labi pazīstams?

Visbiežāk, lai kādam atrastu izcilu dāvanu, tiek ieteikts koncentrēties uz dāvanas saņēmēja interesēm un unikālajām personības iezīmēm, tādējādi atrodot lietas un intereses, kas dāvanas saņēmējam var noderēt vai to iepriecināt. Taču, ja tuvus draugus varam patiesi labi iepazīt vai zināt par ģimenes locekļu interesēm un iecerēm, tad daudz grūtāk ir izvēlēties dāvanu mazāk pazīstamiem cilvēkiem vai sen neredzētiem paziņām, radiniekiem un darba kolēģiem. Šādos gadījumos ir vērts fokusēties uz dāvanām, kas var noderēt praktiski vai ilgtermiņā, kā arī izmantot dāvanu piedāvājumus, kuros gala izvēli var izdarīt pats dāvanas saņēmējs.

Dāvana, kas risina nevis rada problēmas

Biežākās kļūdas dāvanas izvēlē ir tās meklēšana, balstoties uz saviem priekšstatiem un vēlmēm, vai izvēloties dāvanu, kas tās saņēmējam var radīt papildu stresu, pienākumus un neērtības.

Praktiskai dāvanai ir jārisina, kāda no novērotajām dāvanas saņēmēja problēmām, nevis tās jārada. Tādēļ pirms dāvanas iegādes ir vērts pārliecināties, vai izvēlētā lieta būs patiešām noderīga, pajautājot to pašam gaviļniekam vai cilvēkam, kas labi pazīst dāvanas saņēmēju.

Savukārt, ja tiek dāvināta dāvanu karte atpūtas piedzīvojumam vai kursiem, ir jāpārliecinās par tās iegādes nosacījumiem – vai ir pietiekoši garš kartes izmantošanas termiņš, skaidri apmainīšanas nosacījumi un vai nav kādi būtiski izmantošanu ierobežojoši nosacījumi.

Dāvana, kuras izvēlē iesaistās pats dāvanas saņēmējs

Lai arī lēmuma pieņemšana par vēlamāko izklaidi vai izglītojošo pieredzi var tikt uzskatīta par neērtību, dāvanu komplekti var sniegt nepieciešamo elastību plānošanā.

Dāvanu kartes dāvināšana neaizstāj zināšanas par dāvanas saņēmēja interesēm vai personības iezīmē, taču tematiski sakārtotas dāvanu kartes vienotā komplektā palīdz dāvanas saņēmējam izvēlēties vienu visvēlamāko aktivitāti un atvieglo tās plānošanu, atlasot vispiemērotākos nosacījumus vietai, laikam un aktivitātē iesaistīto personu skaitam. 

Dāvanu Serviss savu plašo piedzīvojumu un neaizmirstamas pieredzes dāvanu klāstu ir sadalījis vairāk nekā 20 dažādas tematikas dāvanu komplektos, kuros ir iekļautas dažādas intensitātes aktivitātes, lai katrs varētu izbaudīt sev vispiemērotāko un ilgāk gaidītāko pieredzi. Dāvanu komplekti un citas dāvanu idejas plaša klāstā Dāvanu Serviss piedāvājumā! Ienāciet www.davanuserviss.lv un izvēlieties sev tuvāko piedāvājumu!

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.