Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Juris Saimens nākamo jubileju cer nosvinēt jaunajā lapenē

Koknesieti Juri Saimenu, kurš 4. oktobrī svin dzimšanas dienu, draugi un paziņas sauc par Jurīti. “Es pat nezinu, kad man pielipa šī iesauka, bet tā mani dēvē no laika gala,” teic pats gaviļnieks. Izskaidrojums tam gaužām vienkāršs — ja kādam būs vajadzība, ar smaidu sejā viņš vienmēr steigs palīgā, jo viņa galvenais dzīves bauslis: cilvēkiem jāpalīdz. Pat tad, ja pašam mājās darbu pāri galvai.
Mēneša vecumā Kūku pagasta iedzīvotājs Juris Saimens kļuva par koknesieti. Mammas tēva māsa viņa vecākiem atvēlēja savu māju. Atceroties bērnību, Juris teic, tie bija jauki laiki. Tolaik tuvumā bija daudz viņa vienaudžu, un tad jau par garlaicību sūdzēties nevarēja. Vēl jo vairāk tāpēc, ka tā iegadījās laikā, kad Daugava un Pērse vēl plūda vecajā gultnē. Viņš atceras, kā ar zēniem gājis peldēties Pērsē pie Dzirnavām, biežs bija gājiens uz Daugavu un Pērsi ar makšķeri. Ak, jā, vēl viņam ļoti patika mopēdi — tas bija īsts piedzīvojums vējā plīvojošiem matiem traukties pa Kokneses ieliņām.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.