Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Jūlija Treiģa kausu iegūst Kokneses volejbolisti

Kausa ieguvēji — Kokneses volejbolisti.

Tradicionāli 19. februārī Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskolas sporta hallē notika Jūlija Treiģa piemiņai veltītās volejbola sacensības vīriešiem „Jūlija Treiģa kauss”. Uz kausa izcīņu ieradās komandas no Kokneses, Jēkabpils, Aknīstes, Subates un Pilskalnes.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Tā kā pandēmijas dēļ ir sarežģīti nokomplektēt pilnu volejbola komandu, sacensības notika formātā 4:4. Komandu sastāvi meistarības ziņā bija ļoti līdzīgi. Ikviena spēle aizritēja azartiski, un nevienā setā iepriekš nevarēja prognozēt uzvarētēju!

Līdz pusfināliem aizspēlējās Aknīstes, Kokneses, Jēkabpils un Pilskalnes volejbolisti. Aknīste — Koknese (1:2); Jēkabpils —Pilskalne ( 2:0). Spēlē par trešo vietu tikās Pilskalne un Aknīste. Dramatiskā cīņā ar 2:1 (30:28; 15:21; 15:13) veiksmīgāki bija Pilskalnes volejbolisti Denijs Grīnvalds, Jānis Bārdulis, Jānis Bitenieks, Jānis Kārtiņš, Andris Grīnvalds. Patīkami, ka Jūlija Treiģa novadnieki spēja izcīnīt šo skaisto uzvaru!

Arī finālspēle par kausu izvērtās aizraujoša un acīm tīkama! Tomēr veiksme un lielāka fiziskā izturība bija gados jaunākajiem volejbolistiem no Kokneses — Rinaldam Kalniņam, Raivim Vilcānam, Viesturam Mozgam un Jurim Tomaševskim. Koknesieši uzvarēja Jēkabpils komandu ar 2:0 un izcīnīja Jūlija Treiģa kausu.

Imants Silavs

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.