Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Jubilārs. Pļaviņiete Sonora Balode atver durvis nākamajām iespējām

Par pļaviņietes Sonoras Balodes dzīves posmiem man gribas teikt, ka tie iedalīti divās daļās — skola un laiks pēc tās absolvēšanas. Noslēdzot vienu, viņa atvērusi durvis nākamajam. Mācoties Pļaviņu vidusskolā, Sonoru apkārtējie pazina kā aktīvu sportisti, kura trenējās biatlonā un ar labiem panākumiem piedalījās sacensībās arī citos sporta veidos. Līdzās tam Sonora mācījās arī mūziku, spēlēja klavieres, ģitāru, piedalījās konkursos un ģimenes pasākumos muzicēja kopā ar vecākiem. Šķita, ka arī nākotnē viņa izvēlēsies kaut ko ar šīm nodarbēm saistītu, bet Sonora studē ekonomiku. Pēc vidusskolas beigšanas šoruden viņai sācies jauns dzīves posms, bet arī līdzšinējās nodarbes un apgūtais nav aizmirsts.— Par nākotnes profesiju domas mainījās. Mūzika tā gan nebija, apsvēru domu kļūt par sporta skolotāju, tad fizioterapeiti, tomēr izvēlējos ekonomiku, jo vienmēr tā interesējusi, un skolā labi padevās matemātika. Noteikti esmu pārliecināta, ka izvēlējos pareizo jomu, un arī pasniedzēji uzsver, ka finanšu sektorā ir plašas darba iespējas. Studijas gan nav vieglas, slodze ir liela, bet pasniedzēji ir pretimnākoši un saprotoši, — saka Sonora.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.