Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Joprojām jauni un talantīgi — “Zeļļi” no Aizkraukles!

Ivetas Skabas foto

Aizkraukles kultūras centrā izdejots koncerts “Jauni un talantīgi”. Kas gan tie ir? Nevieni citi kā jauniešu deju kolektīva “Zeļļi” dejotāji! Deju virpuli kuplināja mazie “Aizkrauklēni” un draugi no tuvākām un tālākām vietām.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Kā koncerta ievadā sacīja “Zeļļu” vadītāja Una Stakle, koncertam bija jānotiek 2020. gada 14. martā: “Trīs dienas pirms koncerta sapratām, ka tas nenotiks. Dienu pirms šī koncerta visu Latviju nolika uz lielas pauzes. Mēs toreiz tik ļoti gribējām dejot tajā koncertā un parādīt, ka joprojām esam jauni un joprojām esam talantīgi, un mums joprojām gribas dejot uz šīs skatuves.” Pirmā tika izdejota jauna un talantīga, cerams, horeogrāfa, Oskara Gaiļa deja. Parādīt šo deju Unai, nevis glabāt rakstāmgalda atvilktnē, iedrošināja “Zeļļu” dejotāja Linda.

Ar “Zeļļiem” uz skatuves kāpa lielo “Zeļļu” mazie brāļi un māsas — bērnu deju kolektīva “Aizkrauklēni” zaļā un violetā grupas. Arī aizkrauklēniem deju soļus ierāda un dejas mīlestību sēj Una Stakle. Kolektīvam tā bija svētku diena, jo mazās dejotājas tikušas pie jauniem Trikātas novada brunčiem. Par to mazie dejotāji ar skaļu paldies pateicās Aizkraukles kultūras centram.

Ar “Zeļļiem” koncertā zemi rībināja viņu draugi — Kokneses jauniešu deju kolektīvs (Agra Bērziņa), jauniešu deju kolektīvs “Bitīte” (Gundega Prancāne) un bērnu deju ansamblis “Dzīpariņš” (Renāte Linde, Sindija Strautiņa) no Rīgas, jauniešu deju kolektīvs “Kaugurs” (Artis Puriņš, Andžela Šustiņa) no Jūrmalas un jauniešu deju kolektīvs “Krustu šķērsu” (Judīte Krūmiņa) no Saulkrastiem. Šos kolektīvus vieno viens mērķis — 2025. gada XIII Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētki ar deju lielkoncertu “Es atvēru Laimas dārzu”. Tādēļ koncertā bija ieļautas svētku repertuāra dejas, dažas no tām arī atkārtojās. Saistībā ar svētkiem kolektīvus gaida pārbaudījumi skatēs. Cerams, visiem dejas soļi būs tikpat raiti un pat vēl raitāki kā šajā koncertā, lai nākamajā gadā visi varētu atvērt Laimas dārzu.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.