Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Joprojām brīva darba vieta pašvaldības policijā Aizkrauklē

foto no “Staburaga” arhīva

Aizkraukles novada pašvaldība atkārtoti aicina darbā pašvaldības policijas vecāko inspektoru, mēnesī piedāvājot 1300 eiro lielu mēnešalgu pirms nodokļu nomaksas.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pašvaldības policijas priekšniece Anita Ozola informē, ka iepriekšējā reizē pieteicās divi pretendenti, tomēr neatbilda visiem izvirzītajiem kritērijiem, tādēļ nolemts izsludināt atkārtotu pieteikšanos.

Pašvaldības policijā tiek gaidīts enerģisks cilvēks ar atbilstošu izglītību, labām saskarsmes un komunikācijas prasmēm, disciplinēts un godīgs, kurš vērsts uz attīstību un ar degsmi būtu gatavs pildīt uzticētos pienākumus. Pretendentiem jāpārzina pašvaldības policijas darbības jomu reglamentējošie normatīvie akti, svarīga arī pieredze konfliktu risināšanā, spēja patstāvīgi pieņemt lēmumus savu pilnvaru robežās, teicamas latviešu valodas zināšanas. Iepriekšēja darba pieredze pašvaldības policijā, Iekšlietu ministrijas sistēmas vai Ieslodzījumu vietu pārvaldes iestādēs, kā arī Nacionālajos bruņotajos spēkos tiks uzskatīta par priekšrocību, ņemot vērā amata un veiktā darba kompetences un specifiku. Vakancei jāpiesakās līdz 23. septembrim.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.