Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Jo vairāk viņi brauc, jo pamanāmāki ir ielās, un kopējā satiksme kļūst drošāka

Latvijā ir vieni no stingrākajiem ierobežojumiem, kas attiecas uz braukšanu ar velosipēdu. Primāri par drošību var gādāt piemērota, pārdomāta un sakārtota braucamās daļas infrastruktūra, īpaši posmos uz mācību iestādēm. Kopējo satiksmes drošību uzlabo bērnu pārvietošanās ar velosipēdiem. Jo vairāk viņi brauc, jo pamanāmāki ir ielās, un kopējā satiksme kļūst drošāka. Mani bērni velk aizsargķiveres, taču primāri drošību uz ceļa sniedz citi faktori — ceļu satiksmes noteikumu ievērošana, velosipēda vadītāja apliecība, kuras iegūšana prasa apliecināt zināšanas. Aizsargekipējums ir jālieto, bet vēl svarīgāk, lai bērni zina, kā uzvesties uz ielas. Ķivere sadursmē ar automašīnu nepalīdz. Tā pasargās no kritiena vai galvas atsišanas pret koku.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.