Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Jēkabpils slimnīca kļuvusi par 400 kvadrātmetriem lielāka

foto no jrslimnica.lv

Jēkabpils reģionālās slimnīcas Neatliekamās palīdzības un uzņemšanas nodaļas pārbūve un paplašināšana ir pabeigta, un rīt, 18.augustā, notiks tās atklāšana.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pēc rekonstrukcijas Uzņemšanas nodaļas platība ir palielināta par teju 400 kvadrātmetriem. Telpās veikta pārbūve un visu iekšējo komunikāciju nomaiņa, mēbeļu un iekārtu nomaiņa. Tāpat projekta gaitā veikta medicīnas iekārtu bāzes atjaunošana Jēkabpils reģionālajā slimnīcā, iegādājoties un uzstādot jaunu stacionāro digitālo rentgena aparātu un jaunu datortomogrāfu radioloģisko izmeklējumu veikšanai, informēja slimnīcā.

Paplašinātā Neatliekamās palīdzības un uzņemšanas nodaļa turpmāk nodrošinās ne tikai diennakts neatliekamo palīdzību, bet arī novērošanu observācijas gultās un plānveida pacientu uzņemšanu. Proti, tiks nodalītas atsevišķi pacientu plūsmas – ar neatliekamo palīdzību nogādātie, pacienti, kas vēršas pēc savas iniciatīvas neatliekamas, akūtas palīdzības saņemšanai vai uz plānveida stacionēšanu, skaidroja slimnīcā.

Neatliekamās palīdzības un Uzņemšanas nodaļas rekonstrukcija ir viena no Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) projekta “Stacionārās un ambulatorās veselības aprūpes infrastruktūras uzlabošana SIA “Jēkabpils reģionālā slimnīca”, uzlabojot kvalitatīvu veselības aprūpes pakalpojumu pieejamību” aktivitātēm. Būvdarbus veica ģenerāluzņēmējs SIA “Jēkabpils PMK”. 

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Uzņemšanas nodaļas būvniecības izmaksas ir 2 321 397 eiro. Kopējais ERAF projekta finansējums ir 6,6 miljoni eiro, ietverot gan stacionāra 1.stāva, gan Ambulatorās daļas jeb poliklīnikas pārbūvi.

LETA

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.