Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Jehovas liecinieki atsāk uzrunāt cilvēkus Aizkraukles ielās

Rūpējoties par cilvēku veselību un drošību, Jehovas liecinieki vairāk nekā divus gadus savu reliģisko darbību bija veikuši vienīgi attālināti, taču, mazinoties pandēmijas ietekmei, lielākajā daļā valstu, arī Latvijā, Jehovas liecinieki ir atsākuši uzrunāt cilvēkus pilsētu ielās. Tāpēc Aizkrauklē atkal būs redzami bībeliskas literatūras stendi — informē Jehovas liecinieku pārstāvis Kārlis Kupruks.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

2020. gada martā pandēmijas dēļ Jehovas liecinieki bija pārtraukuši visas reliģiskās aktivitātes klātienē. Mazinoties pandēmijas ietekmei, ir pieņemts lēmums atsākt literatūras stendu izvietošanu, pie kuriem ikviens interesents varēs saņemt bībelisku literatūru bez maksas. Šī darbība ir atsākta pasaules mērogā. Kā tas bija ierasts līdz šim, pie stendiem stāvēs brīvprātīgie, kas labprāt arī atbildēs uz bībeliskiem jautājumiem vai piedāvās bezmaksas Bībeles nodarbības.

Vairāk nekā 8,6 miljoni Jehovas liecinieku savu kristīgo darbību veic praktiski visās pasaules valstīs. Jehovas liecinieki Latvijā tika oficiāli reģistrēti jau 1933. gadā (tajā laikā viņu juridiskais nosaukums bija “Internacionālie Bībeles pētnieki”). Pēc Latvijas neatkarības atgūšanas pirmās Jehovas liecinieku draudzes tika juridiski reģistrētas 1998. gadā. Pašreiz Latvijā ir ap 2200 Jehovas liecinieku, un viņu sapulču nami jeb valstības zāles ir uzbūvētas visās lielākajās Latvijas pilsētās.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.