Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Jaunsargiem panākumi sporta spēlēs

KURŠ STIPRĀKAIS UN ĀTRĀKAIS? Jaunsardzes centrs sadarbībā ar Siguldas novada domi Mālpilī organizēja “Jaunsardzes salidojumu — sporta spēles 2022”. Tajās piedalījās aptuveni 300 jaunsargu no visiem Latvijas novadiem, starp kuriem bija arī aizkrauklieši. No kreisās: Gints Kokins, Aizkraukles novada jaunsargu vienības instruktors, Kristaps Jukša, Toms Valainis, Krists Zalbockis, Toms Gaigalnieks, Alekss Vancāns, Dana Daniela Zilvere, Adrians Strigins, Elīza Zitāne, Daniels Zībergs, Dāvids Kočkeris, Enija Fišere, Dinija Ivanova, Kintija Klaudija Krūka, Sintija Skromāne, jaunā instruktore Aizkrauklē.
Foto no personīgā albuma

Jaunsardzes centrs sadarbībā ar Siguldas novada domi Mālpilī organizēja “Jaunsardzes salidojumu — sporta spēles 2022”, kurās piedalījās aptuveni 300 jaunsargu no visiem Latvijas novadiem, starp kuriem bija arī aizkrauklieši.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Dalībnieki startēja divās vecumu grupās gan individuāli, gan komandās sešos sporta veidos — pludmales volejbolā, strītbolā, vasaras biatlonā, modernajā trīscīņā, orientēšanās, šķēršļu joslā komandā, kā arī piedalījās saliedēšanās aktivitātēs “Komandā ir spēks”, kur dalībniekiem bija jāveic uzdevumi divdesmit piecās iepriekš izveidotās stacijās.

Dalībnieki startēja divās vecuma grupās — no 12 līdz 15 gadiem un no 16 līdz 21 gadam. Sporta spēlēs bija pārstāvētas visas Jaunsardzes centra novada pārvaldes, un ceturtā novada pārvalde ieguva 2. vietu kopvērtējumā. Ceturto novadu sporta spēlēs pārstāvēja 60 jaunsargi, no tiem 13 aizkrauklieši. Gints Kokins, Aizkraukles novada jaunsargu vienības instruktors, ar jauniešiem lepojas, vairākās disciplīnās izcīnītas godalgotas vietas. Jaunieši sacensībām cītīgi gatavojās. Šķēršļu joslas pārbaudījumā abas Aizkraukles jaunsargu vecuma grupas izcīnīja uzvaru.

ŠĶĒRŠĻU TRASES ELEMENTS AR LAIVU. Komandā divi zēni un divas meitenes, jauniešiem jāairē apkārt saliņai. Šis pārbaudījums prasa komandas darbu un pārdomātu spēku sadalījumu, lai laiva pareizi un ātri slīdētu.
Foto no personīgā albuma

Kristaps Jukša orientēšanās sacensībās izcīnīja 3. vietu, Toms Gaigalnieks uzvarēja biatlonā un šķēršļu joslā. 1. vieta šķēršļu joslā arī Adrianam Striginam, Elīzai Zitānei, Dinijai Ivanovai, Kintijai Klaudijai Krūkai un Dāvidam Kočkerim. Enija Fišere pludmales volejbola sacensībās ieguva 2. vietu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ar jauno mācību gadu bērni un jaunieši aicināti iesaistīties jaunsardzes pulkā. Ar jauniešiem strādās arī jaunā instruktore Aizkrauklē Sintija Skromāne, kas šobrīd apgūst iemaņas un praktizējas.

Jaunsardzes sporta spēļu noslēguma un apbalvošanas ceremonijā spēļu dalībniekus un uzvarētājus sveica un turpmākajiem sasniegumiem iedvesmoja Latvijā pazīstami sportisti, olimpieši un modernās pieccīņas atlēts Deniss Čerkovskis. Šķēršļu joslas uzvarētājiem balvas pasniedza Zemessardzes komandieris brigādes ģenerālis Egils Leščinskis. 

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.