Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Jaunsardze svin 30 gadu jubileju. Svētkos sveic arī Aizkraukles labākos

Pirms 30 gadiem Latvijā izveidoja Jaunsardzi. Trīs gadu desmitos daudz kas mainījies, taču nemainīgas palikušas jaunsargu vērtības un mērķi. Patriotisma mēnesī aizvadīti vairāki pilnveides un sveikšanas pasākumi, godinot izcilākos savā vidū, tajā skaitā Aizkraukles jaunsargus un viņu instruktoru Gintu Kokinu.
Gods piedalīties parādē
Novembris Jaunsardzei ir jubilejas mēnesis, šogad notika daudz dažādu pasākumu. Mēneša sākumā Aizsardzības ministrijā, atzīmējot Latvijas Republikas proklamēšanas gadadienu, notika apbalvošana. Izsakot atzinību par profesionālo ieguldījumu Latvijas aizsardzības mērķu īstenošanā, goda rakstu par godprātīgi veikto darbu un ieguldījumu Latvijas aizsardzības spēju stiprināšanā saņēma Jaunsardzes centra 4. novada pārvaldes Aizkraukles jaunsargu instruktors Gints Kokins.
Savukārt aizkrauklieti Kristapu Jukšu izvirzīja Jaunsargu pašpārvaldei. “Kristaps pēdējos trīs gadus bija koordinators, pierunāju, lai pamēģina pretendēt uz pašpārvaldi. Darbojoties tajā, notiek dažādas apmācības, tostarp, kā runāt ar publiku un uzstāties. Tā ir pievienotā vērtība, kas noderēs nākotnes karjerā,” stāsta Gints Kokins. Kristaps darbojas Aizkraukles jaunsargu vienības 4. novada pārvaldē, mācās Rīgas RTU Inženierzinātņu vidusskolā. Kristaps jaunsargu vienībā darbojas vairāk nekā septiņus gadus. Vienmēr bijis priekšzīmīgs, centīgi apmeklējis nodarbības. Gints jaunieti raksturo kā piemēru citiem jaunsargiem. Kristaps ir saņēmis 2019. gadā aizsardzības ministra pateicības rakstu “Par jaunsargu pienākumu godprātīgu izpildi un aktīvu dalību Jaunsardzes kustībā, tā stiprinot valsts aizsardzības spējas”.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.