Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Jauno mācību gadu sagaida ar mierīgu prātu un sirdi

Kokneses apvienībā ir septiņas izglītības iestādes, un es šodien viesojos Kokneses vidusskolā, pirmdien došos uz Kokneses pamatskolu-attīstības centru. Pirms jaunā mācību gada sākuma kopā ar Izglītības pārvaldi un domes vadību apmeklējām visas izglītības iestādes, tikāmies ar to vadītājiem, pārrunājām gan aktualitātes, gan problēmas. Droši varu teikt, ka skolas sākumam esam gatavi, un pirmo skolas dienu sagaidu ar labu prātu un mierīgu sirdi. Protams, nevaram apstāties pie sasniegtā, daudzās lietās jāiet uz priekšu, tās jāpilnveido, jākļūst modernākiem, taču varu teikt, ka arī šobrīd esam labā līmenī.
Visiem, kuriem šodien ir svētku diena, gribu vēlēt — kad paceļat acis debesīs un vērojat aizceļojošo putnu kāšus, mēģiniet lidot! Nevarat? Jo cilvēkam ir dots tikai viens spārns? Sadodieties rokās — skolotāji, klasesbiedri, draugi, vecāki, un jums jau ir divi spārni. Pacelieties spārnos, lai realizētu savas vispārdrošākās idejas un sapņus!

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.