Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Jaunjelgaviete Zanda Skuja: Drosmīgi izvēloties, stipri jāstāv uz savām kājām

Ja pēdējā laikā sanācis apmeklēt kādu tautas deju koncertu, kurā piedalās Jaunjelgavas vidējās paaudzes deju kolektīvs “Kodols”, būsiet pamanījuši deju ar latgalisku piesitienu, sauktu par “Buobu danci”. Kā liecina nosaukums, tajā dejo tikai meitenes. Viena no viņām ir soliste, kurai dejas laikā jāparāda labi fiziskie dotumi, kāpinoties dejas tempam, ātri jāvirpuļo, tā, ka pat skatītājiem galvas sagriežas. Ar milzīgu azartu, smaidu, kas aizpilda visu skatuvi — tā šo deju iznest māk Zanda Skuja. Nesenajā deju kolektīvu skatē no vairākiem desmitiem deju tikai šī spēja skatītājos raisīt tik vētrainas ovācijas, ka visu dejas laiku viņi saviļņojumā sita plaukstas, svilpa un pat kliedza. Zanda saka — es to visu nedzirdēju. Katru reizi pirms uznāciena ir liels uztraukums.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.