Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Jaunjelgavieši kopā ar Valsts prezidentu iededz svētku egli. “Daudz bērnu — tā ir bagātība!”

Īpaša un sirsnīga tikšanās. Kuplā Zvirgzdiņu saime — (no kreisās) Melisa, mamma Dace, Valsts prezidents Edgars Rinkēvičs, tētis Uldis, Rauls, Endija un Krists, ieskandinot Ziemassvētkus, iededza svētku egli Rīgas pils pagalmā. Dāvja Dorša foto, Valsts prezidenta kanceleja

Svinīgā Ziemassvētku pasākumā Rīgas pilī Valsts prezidents Edgars Rinkēvičs sveica 20 daudzbērnu ģimenes no dažādiem Latvijas novadiem un pilsētām, un kopīgi iededza svētku egli laukumā pie Rīgas pils. No Aizkraukles novada pasākumā piedalījās Zvirgzdiņu ģimene no Jaunjelgavas.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Dace ar vīru Uldi ir vecāki četrām atvasēm, taču viņu paspārnē ik dienu tiek skoloti vairāki simti bērnu — deju studijā “Dance Beat”, kuras filiāles ir arī Jaunjelgavā un Aizkrauklē. Ģimene ir spēcīga vietējās sabiedrības un pilsētas daļa, vecāki aktīvi ieguldās jaunās paaudzes audzināšanā gan ar savu atvašu piemēru, atbalstot bērnus mūzikas un sporta skolas nodarbībās, gan vadot deju studiju. Uzaicinājums kopā ar prezidentu un citām Latvijas kuplajām ģimenēm iedegt svētku egli bija patīkams un iedvesmojošs notikums.

“Pasākumā bija ļoti jauka atmosfēra. Liels prieks redzēt spēcīgu ģimeņu kopābūšanu. Bija iedvesmojoši klausīties, kādu stāstu nes katra kuplā saime, daloties savā pieredzē. Manī šis pasākums raisīja lielāku patriotismu, sajūtu, ka piederu šai valstij. Jauki, ka prezidents Edgars Rinkēvičs veltīja mums laiku. Radās tuvāka sajūta valdošajiem pārstāvjiem. Viņi nav tāli un vēsi, mēs izbaudījām visu to cilvēku rūpes, kas bija strādājuši, lai noorganizētu šo pasākumu, varēja just, ka ir ieguldīts sirdssiltums. Man patika, ka uzrunas laikā izskanēja vārdi — nekas, ka bērni skraida, tā ir dzīvība šajā pils zālē. Mums bija iespēja pārmīt dažus vārdus ar Latvijas prezidentu. Aprunājāmies par vizītēm, ārvalstu lietām, attīstību — sanāca forša, produktīva saruna,” savas un vīra sajūtas pēc pasākuma atklāj Dace. Vienīgais izaicinājums esot bijis saģērbties svinīgi, jo daļa pasākuma notika ārā pie Ziemassvētku egles.

Vairāk par Zvirgzdiņu ģimeni lasiet 8. decembra “Staburagā”.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.