Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Jaunjelgavas vidusskolā uzlabos sporta nodarbības

Saistībā ar to, ka “Latvijas Loto” organizētajā interaktīvajā momentloterijā “Sporto visi” galveno laimestu saņēma Ogres novada Jumpravas pagastā, noteikumi paredz 5000 eiro finansējumu sporta dzīves uzlabošanai piešķirt ģeogrāfiski tuvākajai vispārizglītojošajai skolai, kas ir Latvijas Olimpiskās komitejas projekta “Sporto visa klase” dalībniece. Tā ir Jaunjelgavas vidusskola.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Skolas direktore Lauma Mīlīga atzīst, ka šie līdzekļi ļoti noderēs, jo vienmēr ir, ko papildināt sporta nodarbību uzlabošanai. Paredzēts iegādāties jaunus vingrošanas paklājus un nepieciešamos rīkus vieglatlētikas nodarbībām. Dalību projektā “Sporto visa klase” Jaunjelgavā turpina 6. klase, un šajā mācību gadā iesaistījušās arī abas 2. klases. Mācību iestāde ir pateicīga uzņēmējam Valtam Ratkevičam, kurš vienai klasei apmaksāja sporta tērpu iegādi, bet otra tos ieguva projekta izlozē.

“Sporto visi” ir daļa no “Latvijas Loto” un Latvijas Olimpiskās komitejas kopīgi īstenotās aktīva dzīvesveida atbalsta iniciatīvas “Kustība, kas vieno”. Tās mērķis ir veicināt veselīgu dzīvesveidu un sportiskās aktivitātes visās vecuma grupās. Šajā mācību gadā projektā “Sporto visa klase” pieteikušās 105 skolas, un katru nedēļu kāda no tām saņems 5000 eiro sporta dzīves pilnveidošanai.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Komentāri (1)

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.