Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Jaunjelgavas vidusskola tiek pie 5000 eiro finansējuma

VAS “Latvijas Loto” organizētās interaktīvās momentloterijas “Sporto visi” galvenais laimests pagājušajā nedēļas nogalē izkrita Ogres novada Jumpravas pagastā, tāpēc saskaņā ar loterijas noteikumiem pie finansējuma 5000 eiro apmērā tikusi arī laimestam ģeogrāfiski tuvākā vispārizglītojošā skola, Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) projekta “Sporto visa klase” dalībniece. Šoreiz tā ir Jaunjelgavas vidusskola, kļūstot jau par 22. skolu, kura projekta ietvaros 2021./2022. mācību gadā tiek pie finansējuma sporta dzīves uzlabošanai — informē “Latvijas Loto” pārstāve E. Asare.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Plašāku apskatu par to, kā skola plāno tērēt finansējumu, būs iespējams noklausīties un redzēt TV3 pārraidītā TV šova “SuperBingo” laikā 20. martā plkst. 10.00.

Interaktīvā izloze “Sporto visi” ir daļa no VAS “Latvijas Loto” un Latvijas Olimpiskās komitejas kopīgi īstenotās aktīva dzīvesveida atbalsta iniciatīvas “Kustība, kas vieno”. Šīs iniciatīvas mērķis ir veicināt veselīgu dzīvesveidu un sportiskās aktivitātes visās vecuma grupās, vienlaikus ar loterijas palīdzību piesaistot līdzekļus atbalstam jauniešu sportam. Finansējumu iniciatīvai nodrošina ieņēmumi no divām nacionālā līmeņa sabiedriskā labuma mērķa loterijām – “Sporto visi” un “Sporta loterija”.

Šajā mācību gadā projektā “Sporto visa klase” pieteikušās 105 skolas, tāpēc katru nedēļu kāda no 105 Latvijas skolām saņems 5000 eiro sporta dzīves pilnveidošanai.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Komentāri (1)

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.