Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Jaunjelgavas ģimenes ārste Zigrīda Maija Gulbe: “Medicīna ir mans aicinājums

Retais ārsts var lepoties ar tik bagātu darba mūžu kā Jaunjelgavas ģimenes ārste Zigrīda Maija Gulbe. Medicīnā viņa ir jau no 17 gadu vecuma, pieredzi guvusi visos posmos, sākot ar reģistratūras darbinieci, sanitāri, pēc tam bijusi masiere, medicīnas māsa, ārste terapeite un visbeidzot ģimenes ārste. Viņas ārsta prakse darbojas joprojām. 19. novembrī ārstei apritēs 80 gadi.
Mans baltais eņģelītis atnāca!
— Kur ir jūsu dzimtā puse?
— Esmu dzimusi un augusi Kuldīgā, mācījos Viļa Plūdoņa 1. vidusskolā, man tur mācīties ļoti patika! Kuldīga ir skaista vieta, un cilvēki tur ir ļoti sirsnīgi. Vienmēr paticis atgriezties un apciemot dzimto skolu un pilsētu.
— Vai kļūt par ārsti bija bērnības sapnis?
— Mans tēvs ļoti slimoja, viņam bieži trūka elpas, un tajā laikā ārsti domāja, ka viņam ir tuberkuloze. Citi brīnījās, kā mēs, visi trīs bērni, nesaslimām. Kad sāku studēt, tad atklāju, ka viņam bija sirds astma, nevis tuberkuloze. Man bija 11 gadi, kad pēc izsaukuma pie tēva ieradās gados jauna, mīlīga dakterīte, un paps izsaucās: “Mans baltais eņģelītis atnāca! Un man no jums palika tik viegli!”

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.