Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Jaunjelgavā uz tikšanos atnāk daži iedzīvotāji, taču pārrunātie jautājumi — ļoti aktuāli

Jaunjelgavā notika Aizkraukles novada domes pārstāvju un vairāku iestāžu vadītāju tikšanās ar iedzīvotājiem. Vairāk nekā divu stundu garajā sarunā tika apspriestas vietējiem sasāpējušas tēmas, uzzināti jaunumi un pārrunātas nākotnes perspektīvas. Līdzīgas tikšanās paredzētas arī citās apvienībās.
Uz tikšanos ar iedzīvotājiem ieradās Aizkraukles novada domes priekšsēdētājs Leons Līdums, abi viņa vietnieki — Dainis Vingris un Andris Zālītis, izpilddirektors Uldis Riekstiņš, sabiedrisko attiecību nodaļas vadītājs Arvis Upīts, Jaunjelgavas apvienības vadītājs Uldis Albiņš, kā arī kultūras, attīstības un sociālās jomas vadošie speciālisti. No iedzīvotājiem interesi par sapulci izrādīja vien saujiņa interesentu — zālē starp vietējiem sēdēja arī ar pašvaldības struktūrām saistītas personas.
Pirms sapulces iedzīvotāji bija aicināti iesūtīt interesējošos jautājumus — to izdarīja divas personas, kopā iesūtot vairāk nekā 20 jautājumu, lielākoties saimnieciska satura.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.