Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Jaunjelgavā mainīta klietu apkalpošanas centra atrašanās vieta

attēls no google.com/maps

No 1. novembra Jaunjelgavā Valsts un pašvaldību vienotais klientu apkalpošanas centrs (VPVKAC) pārcelts uz apvienības pārvaldes ēku Lāčplēša ielā 11.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Līdz šim VPVKAC darbojās Jaunjelgavas bibliotēkā, taču, pieaugot sniegto pakalpojumu klāstam, nolemts turpmāk šos pienākumus uzticēt Jaunjelgavas apvienības pārvaldes lietvedei Agritai Kalniņai, tādējādi atslogojot bibliotēkas darbinieces.

Jaunjelgavas VPVKAC darbinieks bibliotēkas telpās 10 mēnešu laikā ir sniedzis 445 konsultācijas un pakalpojumus. No tiem vispieprasītākais bija Covid-19 sertifikāta saņemšana (116 reizes) un Ukrainas civiliedzīvotāju jautājumi, reģistrēšana, pieteikšanās uzturēšanās atļaujām un to iesniegšana.

Jaunjelgavas pārvaldes ēkā draudzīgi sadzīvo apvienības pārvaldes darbinieki, komunālā nodaļa, grāmatveži un sporta koordinators.

Uz pārvaldes ēku pārcēlusies arī kultūras centra administrācija. Tas ļauj ieekonomēt apkures un elektrības izdevumus. Kultūras centra otrajā stāvā, kur mitinājās administrācija, apkure tiek samazināta, siltā laikā — izslēgta. 

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.