Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Jaunā gada apņemšanās

Kāds jums bija aizejošais gads, un ar kādām sajūtām, apņemšanos iesoļosiet 2023. gadā?
SANDRA SMONA,
Jaunjelgavas kultūras centra vadītāja
— Katru jauno gadu sagaidu bez īpašām gaidām jeb, kā moderni teikt, ekspektācijām. Neveicu naudas pieburšanas rituālus, neeju budēļos, nerīkoju uguņošanu. Jā, esmu no tiem nepopulārajiem cilvēkiem, kuri uzskata, ka prieku var gūt arī citādāk, un ceru, ka pēc pāris gadiem pasaule pāries uz citām uguņošanas alternatīvām — dabai, cilvēkiem un dzīvniekiem draudzīgākām. 2022. gads pagāja, balansējot starp kultūras pasākumiem, studijām maģistrantūrā aprites ekonomikas jomā, kara aktualitātēm un ģimeni. Tāda pamatīga realitātes deva. Nemitīga kustība, plānošana un hroniska nepaspēšana. Man ir nojauta, ka jaunais gads būs dinamisks un pārsteigumiem pilns, tāpēc piesprādzējiet drošības siksnas un ļaujieties ceļojumam, kura laikā ieteiktu nebaidīties! Pirms kāda laika atskārtu, ka dzīvoju bailēs no neizdošanās, bailēs no citu viedokļiem, bailēs par savu un manu bērnu drošību. Taču bailes pēc savas būtības nav reālas. Tās ir mūsu pašu izvēle un mūsu iztēle. Tāpēc viens no maniem ieteikumiem jaunajā gadā būtu — pārstāt baidīties! Esmu sev apsolījusi, ka jaunajā gadā mācīšos sadzirdēt. Ne tikai klausīties, bet tā pa īstam dzirdēt. Vienmēr pasmaidu par teicienu: “Visu māku, bet paklusēt gan nemāku!” Tad, lūdzu, mācāmies paklusēt un ieklausīties. Būsiet pārsteigti, cik daudz jauna uzzināsiet par saviem līdzcilvēkiem.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.