Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Jaunā Aizkraukles slimnīcas iekārta palīdz uzlabot veselību

IZMĒĢINA PRAKSĒ. Fizioterapeites Anda Muižniece (no labās) un Janīna Grinsone-Velde demonstrē Aizkraukles slimnīcas jauno iekārtu, kas paplašina pakalpojumu iespējas rehabilitācijā. 
Imanta Kaziļuna foto

Aizkraukles slimnīcā iegādāta jauna iekārta, kas paplašina pakalpojumu iespējas rehabilitācijā. To atzinīgi jau novērtējuši gan fizioterapeiti, gan pacienti.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Iekārta paredzēta darbam ar divām specializētām sistēmām, kas īpaši piemērotas pacientiem ar neiroloģiskām, ortopēdiskām, traumatoloģiskām saslimšanām, pediatrijā un gerontoloģijā. Tās palīdz novērst kustību, spēka kontroles, precizitātes, koordinācijas, ķermeņa kontroles un līdzsvara traucējumus. Atkārtoti un aktīvi uzdevumi un treniņi šajās sistēmās pozitīvi ietekmē nervu šūnas un smadzeņu zonas, kas atbild par zudušo funkciju atgūšanu.

SIA “Aizkraukles slimnīca” valdes priekšsēdētāja Dzintra Krišjāne informēja, ka iekārtas iegāde bija plānota iepriekš, izvērtējot slimniekus un nepieciešamos pakalpojumus.

— Galvenokārt strādājam ar ambulatorajiem pacientiem, un šī sistēma vairāk tam piemērota. Tā ir moderna un efektīva, piemērota visu vecumu pacientiem, kuri fizioterapeitu vadībā var veikt noteiktus uzdevumus. Speciālisti izvērtē katra pacienta veselības traucējumus, un fizioterapeits katram individuāli piemeklē atbilstošāko metodiku, — stāsta Dzintra Krišjāne.

Ar rehabilitācijas ierīcēm apmācīti strādāt visi slimnīcas fizioterapeiti. Diemžēl valsts šo pakalpojumu neapmaksā, tāpēc pacientiem tas ir par pilnu maksu, un viena 45 minūšu nodarbība maksā 25 eiro. 

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Komentāri (1)

  1. Tad jau es nomirsu nepameginajis, katra procedura 25 eiro. Lasiju, ka efektam vajag vismaz 10. Sakardina vecu vilku ar sitadu reklamu un ko ta tagad? Ta ari nesapratu kapec par maksu mase un k o mase? Un vai divata mase, tad jau uz gada beigaam iekratu, jo vel tada iespeja nav bijusi – maseties trijata.

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.