Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Jau trīspadsmito reizi Latvijā notiks “Digitālā nedēļa”

No 21. līdz 25. martam visā Latvijā jau 13. reizi notiks “Digitālā nedēļa”. Tās mērķis ir aicināt sabiedrību attīstīt digitālās iemaņas un aktīvāk izmantot digitālās tehnoloģijas un pakalpojumus, vienlaikus pievēršot uzmanību arī drošībai šajā vidē. Digitālās prasmes biznesam un nodarbinātībai, pakalpojumi un digitālā identitāte, drošība un kritiskā domāšana – tās ir tēmas, kurām šogad tiks pievērsta uzmanība dažādos pasākumu formātos: diskusijās, lekcijās, prezentācijās, tiešsaistes testos zināšanu pārbaudei un citos.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Iesaiste “Digitālās nedēļas” pasākumos dod iespēju ikvienam Latvijas iedzīvotājam paaugstināt digitālo pratību un iegūt zināšanas par drošību digitālajā vidē. Diskusijas, lekcijas un prezentācijas, kas notiek “Digitālās nedēļas” ietvaros, ir paredzētas ikvienam uz izaugsmi vērstam cilvēkam,” skaidro Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģiju asociācijas (LIKTA) prezidente, profesore Signe Bāliņa.

“Digitālā nedēļa” tiek organizēta Eiropas kampaņā “ALL Digital Week 2022”, kas Latvijā notiks jau 13. reizi. To organizē LIKTA sadarbībā ar Latvijas Digitālo prasmju partnerības atbalstītājiem. Pērn Latvija ir bijusi viena no aktīvākajām dalībniecēm starp visām kampaņas dalībvalstīm Eiropas Savienībā.

Sintija Sila, LIKTA komunikācijas projektu vadītāja

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.