Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Jau drīz — “Laukiem būt!” jaunā sezona. Veiksmīgākie jaunieši varēs cīnīties par naudas balvām

6. oktobrī ar informatīvo dienu visos Latvijas reģionos sāksies jau 12. “Laukiem būt!” sezona.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Informatīvā diena, kas notiks 26 Latvijas Lauku konsultāciju centra birojos, tostarp arī Aizkrauklē, ir lieliska iespēja uzņēmīgiem un zinātkāriem jauniešiem saprast, vai un kā vēlmei īstenot savu biznesu laukos var gūt atbalstu un iedrošinājumu, izmantojot piedāvātās mācības un noslēguma konkursu ar naudas balvām.

Mācības paredzētas no oktobra līdz novembrim, daļēji klātienē birojos, daļēji attālināti tiešsaistes platformā “ZOOM”. Sešas mācību dienas sadalītas pa vienai dienai nedēļā, lai jaunieši tās varētu apvienot ar darbu vai studijām.

Mācību tēmu loks plašs — sevis kā uzņēmēja apzināšanās, idejas ģenerēšana un attīstība, uzņēmējdarbības pamati, aktuālie finansējuma piesaistīšanas instrumenti laukos, biznesa plāns kā idejas attīstības pamats, finanšu plānošana, tirgus analīze, mārketings un reklāma, prezentēšanas prasmes, pārdošana u. c. tēmas, kas ir būtiskas jaunajam uzņēmējam. Jaunieši, kuri mācību noslēgumā veiksmīgi prezentēs savu biznesa ideju, varēs startēt arī biznesa ideju konkursā “Laukiem būt!” un cīnīties par naudas balvām.

Inita Krivašonoka, “Laukiem būt!” projekta vadītāja, saka: “Lai palīdzētu jauniešiem labāk izprast, kas sagaida uzņēmējdarbības ceļā, sadarbībā ar finanšu institūciju ALTUM, Latvijas Jauno zemnieku klubu, lektoriem un konsultantiem esam izveidojuši praktisko uzdevumu ceļvedi “No idejas līdz uzņēmējdarbībai”, ko dāvināsim arī katram mācību dalībniekam. Tā kā biznesa plāns jauniešiem parasti šķiet biedējošs un nesaprotams, tad ceļvedis noteikti kalpos kā pamats tā izstrādei.” 

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.