Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Jānis Dzenis: “Vēlēšanās piedalos, lai izmantotu iespēju paust savu brīvo gribu”

Zemnieku saimniecības “Kalnavoti” īpašnieks koknesietis Jānis Dzenis (dzimis 1962. gadā) partijas “Tautas kalpi Latvijai” Zemgales sarakstā iekļauts ar pirmo kārtas numuru. 1985. gadā Latvijas Valsts fiziskās kultūras institūtā ieguvis fiziskās audzināšanas pedagoga specialitāti. Politiskās aktivitātes sācis 1997. gadā kā Kokneses pagasta padomes deputāts, beidzis 2014. gada 1. janvārī, pametot Kokneses novada domes deputāta amatu.

— Ar kādu mērķi kandidējat vēlēšanās?


— Mans mērķis ir pašnoteikta, pašnodrošināta, pašpietiekama, pašapsargāta, pārticībā un laimībā dzīvojoša latvju tauta savā brīvvalstī. Dievs katrai tautai pasaulē ir devis savu zemi, latvjiem tā ir Latvija. Mans uzdevums ir pārvērst Latviju no administratīvi pārvaldītas republikas par tautas pašpārvaldītu un pašnoteiktu brīvvalsti. Es gribu veidot tādu Latviju, kurā mēs paši esam saimnieki, nevis kādi vietējie rausēji, kampēji, shēmotāji un valstsgribi vai ārzemju viesstrādnieki.


Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.