Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Jana Juste — vecākā sabiedrisko attiecību speciāliste

Ilustratīvs attēls.

Sabiedrisko attiecību nodaļas vecākā sabiedrisko attiecību speciālista vakancei Aizkraukles novada domē pieteicās pieci pretendenti. Amatā apstiprināja Janu Justi, kas līdz šim nodaļā veica sabiedrisko attiecību speciālistes pienākumus. Kaspars Sniedzītis, Aizkraukles novada pašvaldības izpilddirektora vietnieks, stāsta, ka visi pretendenti priekšatlasi izturēja un tika uzklausīti klātienes pārrunās. “Visiem bija prasmes un nepieciešamās zināšanas. Pretendenti bija līdzvērtīgi, spēcīgi, tas nebija viegls lēmums. Zināmu lomu nospēlēja esošā pieredze pašvaldības darbā, līdz ar ko darbinieks labi pārzina jomu. Izvēlējāmies, mūsuprāt, vispiemērotāko kandidātu konkrēto pienākumu veikšanai.” Jana Juste bija vienīgā pretendente, kas šobrīd strādā pašvaldībā. Aizvadītajās pārrunās paralēli pretendenti tika vērtēti arī citām pozīcijām. Divi kandidāti izcēlās ar iemaņām konkrētu pienākumu veikšanā. Viņiem tika piedāvāts slēgt darba līgumus 0,5 slodzēm.

Sabiedrisko attiecību specālista darbu sākuši pildīt Elita Brovacka un Vitālijs Prutskis.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Komentāri (1)

  1. Sniedzīša kungs stāsta ka pretendenti bija spēcīgi. Laikam lauzās. Visiem pretendentiem bijušas prasmes. Kamā? Citus pretendentus vērtēja citās pozīcijās. Kādās? Divi izcēlās ar iemaņām un abi pieņemti darbā. Varu tikai minēt kas par iemaņām, nevar tač būt ka klasika.

    Bet nu es kā nodokļu maksātājs oficiāli pieprasu taupīt un apvienot abas avīzītes kopiņā!

    Staburags jau neraksta, ka Aizkraukles novada Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītājs, arī DEPUTĀTS (“Latvijas attīstībai”, VIDZEMES PARTIJA) Arvis Upīc darbā konkursa kārtībā pieņēmis savu Māti.

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.