Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Jādomā daudz plašāk par pagasta robežām

Sunākstieši pēc vairāku gadu aktīvas darbošanās pēc brīvas gribas un iniciatīvas — svētku, dažādu pasākumu, nodarbību rīkošanas nobrieduši nākamajam solim — dibināt biedrību. Tāpēc Sunākstes saieta namā sapulcējās divi desmiti vietējo iedzīvotāju, lai kopā ar kopienu sadarbības tīkla “Sēlijas salas” pārstāvjiem Dainu Alužāni, Ievu Jātnieci un Jāni Dzimto runātu par biedrības dibināšanas jautājumiem.
Pirms dot vārdu “Sēlijas salu” pārstāvēm, sunākstieši viešņas iepazīstināja ar iepriekšējos gados paveikto — ap pusstundu ilgu prezentāciju par organizētajiem svētkiem, pasākumiem. Pēc šāda detalizēta un vērienīga stāsta Daina Alužāne teica — jūs jau esat gatava skaista, prasmīga biedrība, un viss, kas vēl nepieciešams, ir tehniskais statuss.
Īsumā atgādinot par to, kas ir “Sēlijas salas”, viņa teic — tā ir organizācija, kas saved kopā mazās apdzīvotās vietas Sēlijā. Savu darbību aizsāka 2017. gadā, bet biedrības statusu ieguva pirms nepilniem diviem gadiem. Pirmajā gadā apvienoja 17 salas, bet tagad to ir 40.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.