Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Jābūt pārdomātai ekonomiku atbalstošai sistēmai

Ikdienas darbs man ir saistīts ar nekustamo īpašumu aps aimniekošanu, tajā skaitā arī Aizkrauklē, “IGA centrā”. Darbs ir ļoti dinamisks, un var teikt, ka katra diena ir atšķirīga. No jūlija gaidāmas izmaiņas arī “IGA centrā” — būs jauns rotaslietu veikals, savukārt copes lietu veikals ievērojami paplašināsies. Tādēļ pašlaik tirdzniecības centrs ir tādā remontdarbu procesā.
Joprojām intensīvi attīstās pakomātu tīkls — tas paplašinās. Protams, tas ienes korekcijas tradicionālajā tirdzniecībā, taču ikvienam jāmāk pielāgoties un pārkārtoties atbilstoši pircēju interesēm. Un vienmēr būs pircēji, kuri vēlēsies preci apskatīt, pielaikot un iegādāties klātienē veikalā.
Pašlaik pie “IGA centra” ir novietots ne vien stikla taras un plastmasas, bet arī lietotu tekstilizstrādājumu konteiners. Ceram, ka tas veicinās iedzīvotājos vēlmi šķirot atkritumus un, iespējams, ka daļai tekstilizstrādājumu dos vēl otru mūžu.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.