Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

“Jāaizver vienas durvis, lai vērtu vaļā nākamās”, Nedēļas jubilāre — seciete Inga Graudiņa

Inga ir īstena sēliete, no viena vēsturiskā novada gala mīlestība viņu atvedusi uz otru — Seci. Bērnības un jaunības dienas jubilāre aizvadīja Ilūkstes novada Dvietē. Pamatskola bija 300 metru no mājām, no vienas puses tas bijis labi, no otras — mamma vienmēr redzēja, kad meitene uz skolu iet bez cepures. Inga uzauga kopā ar trīs gadus vecāku brāli, viņš bija mammas mīlulis, jubilāre — tēta meita. “Mēdzu iesist brālim pa degunu un skriet slēpties pie tēta. Kopš bērnības esmu puiciska. Pamatskolā klasē biju vienīgā meitene starp 12 puišiem. Man vienmēr ir bijis vieglāk komunicēt ar zēniem nekā meitenēm. Ar draudzenēm man neveicas, bet komunicēt ar stipro dzimumu ir vieglāk. Veči arī mēdz kulstīt mēli, bet izpaliek sievietēm raksturīgā drāma, intrigas,” stāsta Inga.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.