Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

“Ja grib, tad viss ir iespējams, es tam esmu apliecinājums”. Alīna Prutāne – mūsdienu supersieviete.


Līdzsvaru rod, atkāpjoties no paradumiem, tā vietā ieklausoties ķermeņa vajadzībāsAizkraukliete Alīna Prutāne ir mūsdienu supersieviete. Viņa piepilda profesionālās ambīcijas, dalās zināšanās par sportu un uzturu un uztur ģimenes pavardā siltumu. Viņa ir piemērs tam, ka visu var, ja ir vēlēšanās darīt. Viņa skaļi pozicionē mērķi, un, atskatoties uz jau sasniegto, rodas pārliecība, ka Alīna iekaros jebkuru izaicinājumu kalnu.Zināšanu slāpes remdē studējot— Pastāsti par sevi, kā veidojies tavs dzīves ceļš?— Kopš mazotnes esmu bijusi visai puiciska. Mani neinteresēja lelles un kleitas, tā vietā labprātāk biju kopā ar vectēvu garāžā un padevu viņam uzgriežņu atslēgas. Tas man šķita interesantāk! Man vienmēr paticis mācīties, pilnveidot sevi dažādos veidos un iegūt jaunas zināšanas.Vecmammai ir savs bizness, kopš 1994. gada viņa nodarbojas ar loģistiku. Mamma aptuveni 30 gadu ir grāmatvede. Uzaugu starp papīru kalniem, pārskatiem, kalkulatoriem un datoriem. Vienmēr esmu bijusi apķērīga un uzticama, tādēļ 14 gadu vecumā man uzticēja grāmatvedības dokumentus, palīdzēju sakārtot debetus, kredītus un pamatlīdzekļu apgrozījumu. Mamma palīdzēja to visu apgūt, man padevās un patika. Izjūtot divus spēcīgus aicinājumus, pēc Aizkraukles novada ģimnāzijas absolvēšanas vienlaikus sāku studijas divās skolās. No pirmdienas līdz piektdienai Jēkabpils Agrobiznesa koledžā apguvu grāmatvedību un finanses, sestdienās mācījos Biznesa augstskolā “Turība” par jurista palīgu.


Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.