Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Izvirza pretendentus triju Aizkraukles novada skolu direktoru amatam

Aizkraukles novada domes Izglītības, kultūras un sporta jautājumu komitejas sēdē Andreja Upīša Skrīveru vidusskolas direktora amatam tika virzīta Ogres sākumskolas direktores vietnieces Ieviņas Piļkas kandidatūra, Daudzeses pamatskolas direktora pienākumu izpildītāja amatam — angļu valodas skolotājas Simonas Pužules kandidatūra, bet Aizkraukles pagasta sākumskolas direktora amatam — sociālās pdagoģes Ineses Kalnozolas kandidatūra. Galīgais lēmums jāpieņem domes sēdē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Aizkraukles novada pašvaldības izpilddirektors Uldis Riekstiņš informēja, ka Skrīveru vidusskolas direktora amatam pieteicās trīs pretendenti. Viens pretendents pirms pārrunām savu kandidatūru atsauca, un no palikušajiem diviem vienīgi Ieviņai Piļķai ir pieredze vadošā darbā. Ieviņa Piļka gan kā vietniece izglītības jomā, gan kā izglītības jomas vadītāja Ogre strādā no 2016. gada, pusgadu kā direktora pienākumu izpildītāja. Skola ir akreditēta ar labiem rezultātiem, sasniegti augsti profesionālās darbības rādītāji.

Daudzeses pamatskolas direktora amatam ilgstoši nebija iespējams atrast kandidātu. Pieteicās tikai viena pretendente, kurai nav pieredzes vadošā amatā, bet ir pieredze projektu vadīšanā. Nolikums paredzēja, ka jābūt vismaz piecu gadu pieredzei, tādēļ Simona Pužule apstiprināta par direktora pienākumu izpildītāju. Viņas kandidatūrai labas atsauksmes devis iepriekšējais skolas direktors Valdis Puida.

Aizkraukles pagasta sākumskolas direktora amatam pieteicās vairāki kandidāti, no kuriem uzklausīti divi, abiem nav pieredzes vadošā darbā. Inese Kalnozola izvēlēta, jo viņa strādā šajā skolā un ir saņemts kolektīva atbalsts.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.