Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Izvešanas biežumu nosaka pašvaldības saistošie noteikumi. Jaunjelgavas un Neretas apvienībās atkritumus apsaimniekos “Ķilupe”

“Līdz šim Jaunjelgavas apvienībā atkritumu apsaimniekotājs bija “Vidusdaugavas SPAAO”. Mani apmierināja gan samaksa par pakalpojumu, gan tas, ka izvešanas biežums bija iespējams arī reizi ceturksnī. Ar 1. jūniju atkritumus apsaimniekos SIA “Ķilupe”. Tagad atkritumus izvedīs ne retāk kā reizi mēnesī, arī pakalpojums maksās dārgāk. Kāpēc nevarēja saglabāt līdzšinējo kārtību? Mēs nesaražojam tik daudz atkritumu, lai tos vestu katru mēnesi! Kurš pieņēma lēmumu, ka jāmaina atkritumu apsaimniekotājs? Vai iedzīvotāju viedoklis nav svarīgs?” jautā mūsu lasītāja.
Ielūkojoties “Vidusdaugavas SPAAO” mājaslapā, redzams, ka neatkarīgi no konteinera lieluma (0,24 m3; 0,77 m3; 1,1 m3) klients atkritumu izvešanas biežumu nosaka pats un tas var būt katru nedēļu, divas reizes mēnesī, vienu reizi mēnesī un vienu reizi ceturksnī. Tomēr arī “Vidusdaugavas SPAAO” turpmāk būs jāmaina izvešanas grafiks, un atkritumi būs jāizved vai nu reizi mēnesī, vai sešas reizes gadā.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.