Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Izmanto viens, bet jāmaksā visiem.

Aizkrauklē Maurēnu ielas 8. nama iedzīvotāji neapmierināti ar apsaimniekotāja “Lauma A” rīcību. Gan par to, ka visiem mājas iemītniekiem jāmaksā par kāpņu remontu, ko lieto tikai viena dzīvokļa iedzīvotāji, gan arī par to, ka ne par šiem darbiem, ne izmaksām iedzīvotāji iepriekš nebija informēti, uzskatot to par apsaimniekotāja patvaļu.
Maurēnu ielas 8. nams ir viena no jaunākajām daudzdzīvokļu mājām Aizkrauklē. Tai ir trīs kāpņu telpas pagalma pusē, kas ved uz dzīvokļiem, kā arī trīs ieejas no ielas, kas ved uz pirmā stāva telpām, kuras sākotnēji bija paredzētas komercdarbībai, taču pēdējos gados arī tās tiek izmantotas kā dzīvokļi. Pirmā stāva mitekļos iespējams iekļūt gan caur kāpņu telpu no pagalma puses, gan pa atsevišķo ieeju no ielas puses.
Septembrī šīs mājas iedzīvotāji saņēma “Laumas A” rēķinus par apsaimniekošanu, kurā bija iekļauta papildu maksa — 0,15 eiro par kvadrātmetru remotdarbu izdevumu segšanai. Iedzīvotājus tas nepatīkami pārsteidza, jo obligāti veicamo dzīvojamās mājas uzturēšanas un saimniekošanas darbu plānā 2022. gadam mājas ieejas kāpņu un pamatu apmales daļas remonts nebija paredzēts. Arī citā veidā iedzīvotāji par kādiem remontdarbiem un to apmaksu nebija informēti.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.